21 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
Rėmėjų turinys
2019 Gruodžio 18d.
0

Žiemą ruošk batus vasarai: kokius daiktus verta įsigyti šiltajam sezonui jau dabar?

title

Nors daugelis laukia sniego ir rūpinasi Kalėdų dovanomis, tačiau “atėjusios” akcijos prekybos centruose skatina galvoti apie šiltąjį metų laiką. Kodėl dabar? Kadangi šiuo metu taikomos dideles nuolaidos, o sodui ir daržui reikalingi daiktai jau bus aktualūs po pusės metų. Kai galima sutaupyti – kodėl to nepadarius, tiesa?

Lauko apšvietimo sistema

Kokybiška lauko apšvietimo sistema suteikia galimybę jaustis saugiau ir tuo pačiu ilgesnius vasaros vakarus leisti lauke. Šiuo metu lauko apšvietimui taikomos didelės akcijos, tad įsigyti siūlome Imu perku prekybos vietoje.

Rinkitės LED apšvietimo sistemas su judesio davikliais. Jie suteikia daugiau saugumo ne tik vasaromis, tačiau ir tamsiais žiemos vakarais.

Palapinės ir kita turistavimo įranga

Kadangi šiuo metu tokio tipo įranga yra neaktuali, suprantama, kad siūlomos akcijos “skatina” išpardavimus. Mažos kainos palapines galite įsigyti čia: https://imuperku.lt/vaiku-prekes/palapines/.

Taip pat plačiau pasidomėkite ir miegmaišiais, dažnai reikalingi fitneso kilimėliai, griliai ir panašiai. Visi šie malonumai – vasaros malonumai, tad palepinkite save švenčių proga jau šiandien.

Sodo priežiūros reikmenys

Rūpinkitės daiktais, kurie ne tik suteiks Jums daugiau pramogų, tačiau ir tokiais, kurie taupys laiką, tad liks daugiau valandų laisvalaikiui. Pasirūpinkite kokybiškomis laistymo sistemomis, kurios užtikrins, kad sodas ir dažas visada bus žali, tačiau Jums neteks dėti į tai pastangų. Reikalingos ne tik laistymo sistemos, tačiau ir vandens kaupimo rezervuarai, kurie pasirūpins, kad lietaus vandens niekada netrūktų.

Šiltojo sezono drabužiai

Prekybos vietose, ypač internetu, taip pat galima rasti aprangą, kuri skirta šiltajam metų laikui. Dažniausiai vasaros metu dešimtimis kainuojančios maikutės, lauko aprangos šiuo metu kainuoja vos kelis eurus. Esame tikri, kad Jūsų figūra nuo dabar iki vasaros labai nepasikeis, tad vasarinių drabužių pirkimas šiandien – geras būdas sutaupyti.

Pirkdami internetu galite ne tik paprasčiau pamatyti akcijas, tačiau ir palyginti skirtingas prekes, kol pavyks rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Pasirūpinkite vasaros sezono įranga jau šiandien ir atėjus saulėtoms dienoms džiaukitės, kad po ranka turite viską, ko reikia.

 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt