1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
DzūkijaSportasJaunimas
2019 Gruodžio 18d.
2

„Dėl vaikų ateities“: apdovanoti jubiliejinio Kalėdų turnyro dalyviai (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerija

Alytaus vaikų globos namuose vyko tradiciniu tapęs kalėdinis, šįkart – jau jubiliejinis 5-asis stalo teniso ir stalo futbolo turnyras „Dėl vaikų ateities“ labdaros ir paramos fondo taurei laimėti. Buvo surengti du turnyrai, kurie truko net po pusantro mėnesio, o nugalėtojai bei prizininkai paaiškėjo ne tik po ilgų, tačiau ir atkaklių kovų. 

Po atkaklių kovų nugalėtojams, prizininkams ir dalyviams buvo įteiktos taurės ir prizai: kokybiškos stalo teniso raketės, garso kolonėlės, gertuvės, puodeliai ir kiti prizai. 

Turnyre dalyvavo ne tik berniukai, vaikinai, tačiau ir kelios mergaitės, kurios taip pat buvo apdovanotos. Taip pat  surengtos draugiškos stalo teniso ir stalo futbolo rungtynės, o po jų ir apdovanojimų jau laukė vaišės su „City pizza“ picomis ir pokalbiai apie mokslus, sportą ir artėjančias šventes.

Organizatoriai taria ačiū turnyrų sumanytojui ir vyriausiajam teisėjui, pedagogui Vidučiui Šurskui, rėmėjams – nekilnojamo turto kompanijai „Resident“, jos brokeriams Vytautui Balkūnui ir Pauliui Sakaliui, reklamos kompanijoms „ALTreklama" ir „Sparti reklama“, stalo teniso reikmenų parduotuvei „Labukas“ ir Lietuvos stalo teniso federacijai, televizijos ir interneto kompanijai „TV3 play“ bei „City pizza“ Alytaus picerijoms.

„Dėl vaikų ateities“ stalo teniso (1 x 1) turnyro nugalėtojai:

1. Tomas Matusevičius
2. Mantas Selvianis
3. Linas Pocevičius

„Dėl vaikų ateities“ stalo futbolo turnyro (1 x 1) turnyro nugalėtojai:

1. Arnas Baranauskas
2. T. Matusevičius
3. M. Selvianis

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Zanemunščikas2019-12-19
Pritariu Alytiškei
Alytiškė2019-12-18
Pagarba pedagogui Šurskui!
traffix.lt