17 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
AlytusEismas
2019 Gruodžio 17d.
4

Alytuje norima dar vienos gatvės

title

Sveikatingumo tako pabaigoje, netoli jos, bus Bičiulių gatvė. Į naują gatvę bus galima įvažiuoti nuo Kalniškės, Ūdrijos ir Punsko g. žiedo pusės, pačioje Punsko g. pradžioje. 

Anksčiau šioje teritorijoje investuotojai iš Skandinavijos mėgino statyti „Miestą mieste“, dabar šalia projektuojami nauji sklypai.

Planuojama, kad Bičiulių gatvėje bus nemažiau 30 žemės sklypų.

Gatvės atsiradimui turėtų pritarti Alytaus miesto taryba. 

Pastaraisiais metais nauji pavadinimai buvo suteikti Mokyklos, Raižių, Slėnio, Skroblų, Subartonių, Žemdirbių ir kt. gatvėms.

Miestuo gatvės skirstomos į greito eismo, pagrindines, aptarnaujančias ir pagalbines, taip pat pagrindines pėsčiųjų ir dviračių eismo gatves bei takus ir pagalbinius pėsčiųjų ir dviračių eismo takus. 
 


Komentarai

4
Komentuoti
Gaisras2019-12-18
Netoli tos vietos buvo. Užterštumas nuo Cicėno didelis, didesnis tik Miklusėnuose
>>> dziaukites2019-12-18
miestas statosi? gal žinai kiek metų "statosi" tas vaiduoklis nuotraukoj, Bičiulių gatvės gale? kad šaligatvius daro ir gatves remontuoja tai čia dar ne miesto statymas, nu prajuokinai klounas....
dziaukites2019-12-18
miestas statosi o ne nepavydekit
ALGIS2019-12-18
manau projektuotojai ir si syki neapsisiks padarys sulinius po ratais o ne po masinos viduriu ar vandens surinkimo sulinius ne vietoj bordiuro.Balsuokim kas uz kad gatve butu duobeta
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose