-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Gruodžio 15d.
1

Eglutė I Alytaus aikštėje įžiebta po pertraukos

titleNuotraukų galerijaDešiniakrančio Alytaus Kalėdų eglutės šventė surengta po dvejų metų pertraukos.Erikos Kajackienės nuotr.

Kalėdų žiburėlius įžiebė I Alytus. 

Su pirmalytiškiais šventinį laikotarpį yra pradėję daug muzikos atlikėjų, anksčiau tai darė „MG international“, Vytautas Šiškauskas ir kiti, taip pat Astos Pilypaitės mokiniai, šįkart su jais bei kitais Kalėdų senelio pagalbininkais drauge dainavo grupė „Lietuvaičiai“, pasirodė ir Piliakalnio progimnazijos šokių kolektyvas „Dalija“ ir, žinoma, Kalėdų senelis. 

Dešiniakrančio Alytaus Kalėdų eglutės šventė surengta po dvejų metų pertraukos.

I Alytaus aikštėje augančios eglutės puošimą šiemet iniciavo Piliakalnio seniūnaitija. Ji estafetę perėmė iš anksčiau Kalėdų švente besirūpinusios asociacijos „I Alytus“, Pirmojo Alytaus bendruomenės tarybos bei „Druskių“ bendruomenės, kuri ir pradėjo šią tradiciją.  

Fotogalerija

  • E. Kajackienės nuotr.
  • E. Kajackienės nuotr.
  • E. Kajackienės nuotr.
  • E. Kajackienės nuotr.
  • Skaitytojos Laimos nuotr.

Komentarai

1
Komentuoti
alytiškis2019-12-16
Didelis aciu uz linksma koncerta ir puiku vaikuciu pasirodymo koncerta.Na jau egle šitokia baisi nebuvo niekada.Pirmajam Alytuje tiek gyvena turciu ir jau gaila buvo skirti po keliasdešimtis euru eglutes girlendoms ar zaisliukams papuošti. Atleiskit.
traffix.lt