10 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
AlytusEismasVerslasTransportas
2019 Gruodžio 12d.
6

Aukso medalis: Alytaus viešasis transportas – šalyje geriausia metų paslauga

title

Aukso medalis „Lietuvos metų gaminio” apdovanojimų paslaugos kategorijoje – taip įvertintas viešasis transportas.

Alytuje nuo praėjusių Kalėdų keleivių pervežimo paslaugą teikiančiai „Kautrai“ buvo įteiktas šis apdovanojimas, tačiau jį bendrovė dalinasi su visais. „Manau tai viso miesto laimėjimas. Tai dar vienas puikus pavyzdys kaip įveikus barjerus galima sukurti kokybišką produktą ir paslaugą keleiviui. Šis apdovanojimas yra įvertinimas įpareigojantis dirbti taip ir toliau. Džiugi diena mums ir Alytaus miesto keleiviams”, - atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo įmonės generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimo gali siekti visos Lietuvoje registruotos įmonės, teikiančios mūsų šalyje pagamintus gaminius ar paslaugas.

„Svarbu suprasti, kad tai yra bendras produktas. Nėra tik nauji autobusai ar elektroninis bilietas. Tai ir šypsena paduodant keleiviui bilietą, ir tvarkinga stotelė lietingą vakarą ar švieslentė rodanti kada atvyks tavo autobusas. Kai pasieki, kad visos dalys veiktų kartu tuomet ir gauni visumą vertą aukso medalio”, - sakė „Kautros“ vadovas. L. Skardžiukas, kurio atstovaujama bendrovė Alytaus mieste keleivius veža 32 žemagrindžiais autobusais, o juos vairuoja 60 vietinių vairuotojų. 


Komentarai

6
Komentuoti
>>>Monika2019-12-18
jei tamsta nesimokinai ir nepažysti skaučių ir nežinai kaip atrodo autobusų grafikas tai gali laukt kad ir visą naktį, sėkmės...
Monika 2019-12-14
Autobusai nauji puiku, bet kai jų tenka laukti stotelėje apie pusę valandos ir kartais ilgiau , o paskui atvažiuoja 3 vienu metu- tai norisi tik keikti tą " auksinį" gaminį
Adrijus2019-12-13
Jau Kaune seniai tokie dalykai dedasi lohai jūs
LLL 2019-12-13
Reikia iškarto peikti ir būti pastoviai nepatenkinti. Ne važiuojate viešuoju transportu, o tik su mašina. Geriau patylėti ir nerašyti komentarą.
To Gintaras2019-12-12
Susimokėk. Jau? Tai sveikinimai, spaudžiam dešinę ????
Gintaras2019-12-12
nejuokinkit su tais "Aukso" medaliais ir "Metų" gaminiais. Tai konkursas, kuriame gali dalyvauti bet kas, svarbu susimokėti registracijos mokestį ir medalis jau tavo!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė