16 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
2019 Gruodžio 12d.
0

Pusmaratonis pėstute per Alytaus tiltus ir tiltelius

titleNuotraukų galerija

Sekmadienį, gruodžio 15-ąją, į pažintinį žygį pėsčiomis per Alytaus tiltus kviečia asociacija „Olita-Orany“. Maršruto ilgis žemėlapyje – per 20 km, o tai reiškia, kad atstumo prasme nueisime daugiau nei pusmaratonį.

Galite eiti dalį maršruto, tačiau tuomet mažiau sužinosite apie visus mums maršrute žinomus tiltus. O kiek jų – galite pabandyti paskaičiuoti patys, tikriems alytiškiams turėtų pavykti. 

Žygio pradžia – gruodžio 15 d., 10.38 val. prie maisto parduotuvės Vilties g. 38B (Alytus). 

Artėjančio žygio proga – idėja vertingai kalėdinei dovanai – Alytaus turizmo informacijos centre  dar galima įsigyti „Olita-Orany“ asociacijos kūrinį, kone bibliografine retenybe tapusį 36 atvirukų rinkinį apie žymiausią Alytaus tiltą, išleistą prieš dvejus su puse metų. Kiekvienas atvirukas gali būti naudojamas ir kaip atvirlaiškis: senojo XIX amžiaus geležinkelio ir naujojo tiltų vaizdai paštu gali keliauti kaip netikėta istorijos ir dabarties jungtis – aukščiausias ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse pėsčiųjų tiltas. Jį aplankysime ir žygio metu. 

Žygio pabaiga numatoma apie 16 valandą Rotušės aikštėje, taigi, norintys dar spės dalyvauti kalėdinės eglutės Pirmojo Alytaus aikštėje įžiebimo šventėje.

Žygis draugiškas socializuotiems augintiniams. Žygis – nemokamas, jį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė