6 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
VideoreportažaiAlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Gruodžio 6d.
12

Rotušės aikštėje Alytuje įžiebta Kalėdų eglė (VIDEO, NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerija

Kalėdų eglės įžiebimo šventė ir Alytus – jau daugelį metų puikiai suderinamas žodžių žaismas, kasmet gruodžio pradžioje kviečiantis drauge pasilinksminti į Rotušės aikštę.

Kaip bebūtų papuošta eglutė, jos žiburius lydinti programa, tūkstančiai miestelėnų ir svečių kasmet susitinka toje pačioje vietoje, Dzūkijos sostinės širdyje. Taip įvyko ir šiemet, kuomet mūsų pagrindine kalėdine eglute rūpinosi vilniečiai, o smagia švente, kuriai mažumėlę pritrūko elektros – kauniečiai. 

Tradicija tapo ir susitikimas tiesioginėje šventės videotransliacijoje tiems pasaulio alytiškiams ir mūsų miesto gerbėjams, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių negalėje būti šventėje.

ALYTAUSGIDAS.LT VIDEOTRANSLIACIJOS ĮRAŠAS:

 

 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

12
Komentuoti
Liveta2019-12-08
Eglute tikra kopija nuo praitu metu druskininku
diena2019-12-08
egle atrodo graziai bet kai sutemsta atrodo tragiskai nes uzgozia aplinkui vien tik viena spalva ko gero kitu spalvu nera Alytaus miestelyje tik geltona
Runkelis2019-12-07
Gerai padarė Alytaus miesto taryba, kad visą "kultūros" kontrolę paėmė savo žinion, nes tikrai liūdna su supratimu. Reikia visas šių "šou specialistų" programas kontroliuoti prieš leidžiant juos ant scenos. Daryti taip, kaip buvo prieš 40 metų.
To gimus Alytuje2019-12-07
Su visa pagarba jums ,aš pritariu jūsų išsakytoms mintims,aš tą patį ir pagalvojau, gražių visiems ateinančių švenčių.
gimus Alytuje2019-12-07
eglutė nuostabi, man gražiausia kokia buvo per pastaruosius 10 metų,... bet gi "koncerto"vedimas- žemiau plintuso: meška pastoviai stovėjo priešais sceną ir užstojo žiūrovams visą vaizdą,... muziką paleido tik 10 min. iki skelbto renginio,... o jau dainos tik angliškai, per tas 10 min. prasuko 2 kartus džingel b...,... negi nėra nei vienos kalėdinės dainos lietuviškai ?????? graudžiau negu prie ruso,- tada Kalėdų nešventėm, bet per Naujuosius vien rusiškai irgi nedainavo,.... pamaniau gal Alytuje jau neliko lietuvių ???? LIETUVA, kur tu eini ????? knygnešiai, tremtiniai gyvybėm rizikavo,kad lietuvių kalbą išsaugotų, o dabar,...marija,marija:- "aš čia parašiau dar vieną dainą,.... o šitą dainą aš labiausia myliu",....ir varo angliškai,... o savo tėvų kalbą ar myli???? o jei manęs angliškai nemokė, tai ką aš trečios rūšies ??? man ir Kalėdų šventės nepriklauso,... ???????????????
Verksniai2019-12-06
Na prasideda verksių dejonės .Labai graži eglutė ir visa šventė .
Dzūkas2019-12-06
Eglė graži, bet tautinės dvasios jokios! Čia jau graudu.
Xxx2019-12-06
Labai graži eglė,bet muzika tikrai galėjo skambėti ir lietuviska.
Labai2019-12-06
Puiki šventė, puikūs vedėjai ir meška apvalutė!!!!
ALGIS2019-12-06
nors viena karta be dviraciu bet su invazine daina del dainos tai geda
Na2019-12-06
Bent daina galėjo būti lietuviška...
Alytus2019-12-06
Nu jau toks prastas vedimas, kad gaila klausyt ir žiūrėt, liūdna
traffix.lt