11 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
AlytusVerslas
2019 Gruodžio 5d.
0

Alytuje – nemokamų verslo seminarų pūga

titleAsociatyvi nuotr.

Pirmam gruodžio savaitgaliui artėjant, o taip pat iškart ir po jo Alytuje karaliaus verslo pokalbių „pūga“. Jos metu kviečia į tris skirtingus seminarus.

Vienoje seniausių Alytaus įmonių, bendrovėje „Astra“ ketvirtadienį prasidėjo inovacijų dienos, skirtos miesto verslo ateities spendiniams.

Penktadienį nemokamas seminaras bus tęsiamas Alytaus verslo konsultacinio centre. Pranešimus apie tai, kaip inovacijos gali pakeisti krašto vystymąsi, skaitys dr. Kastytis Gečas, jis ves diskusijas, į kurias mėgins įsijungti šeimininkai, „Astros“ gamyklos atstovai, vadovas  dr. Vaidas Liesionis, bendrovės valdybos pirmininkas Semion Bondarev, Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Šarūnas Klėgeris, Alytaus bendrovių „Lanksti linija“ ir „Stronglasas“ vadovai Mindaugas Šilalė ir Andriejus Jakštas ir kiti. Antrąją dieną pranešimus skaitys, diskutuos Lietuvos inovacijų centro  inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas dr. Artūras Jakubavičius, mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) inovacijų vadybininkas Simonas Dunauskas ir kiti.

Ketvirtadienį Alytuje rengiama ir diskusija „Galimybių miestas: ar tai – Alytus?“, kurios metu „Dzūkų restorano“ konferencijų salėje dalyvauti kviečiamas miesto meras Nerijus Cesiulis, stambaus ir smulkiojo verslo atstovai.

Po savaitgalio į seminarą rengia ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, krašo verslininkų, verslų savininkus kviečiantis į verslo plėtros galimybių ir klientų lūkesčių valdymo seminarą-diskusiją. Nemokamas seminaras „Klientas kaip centrinė ašis, diktuojanti verslo plėtros tendencijas“, kurį ves lektorius Ugnius Savickas, joje „Klientas kaip centrinė ašis, diktuojanti verslo plėtros tendencijas“ pirmadienį Alytuje vyks „Dzūkų restorano“ konferencijų salėje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt