14 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
EismasTransportas
2019 Gruodžio 2d.
0

Oficialus perspėjimas: policija stebės, kaip laikomasi ženklo „Neįgalusis“

title

Kiekvienais metais gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Ši diena skirta priminti visuomenei apie neįgalių žmonių problemas ir lygių teisių užtikrinimą. 

Visi bendruomenės nariai yra vienodai svarbūs ir reikalingi, tačiau policija vertina sunkumus, su kuriais susiduria neįgalieji ir jų artimieji.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su policijos rėmėjais Tarptautinę žmonių su negalia dieną kviečia minėti organizuodami akciją „Oficialus perspėjimas“.

Prie prekybos centrų, kitų viešosios paskirties pastatų policijos pareigūnai stebės, ar transporto priemonių vairuotojai nepažeidžia Kelių eismo taisyklių ir nepalieka automobilių įrengtose automobilių stovėjimo vietose pažymėtomis ženklu „Neįgalusis“ neturėdami skiriamojo ženklo „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės. Primename, kad tokio pobūdžio pažeidimas asmeniui gali užtraukti administracinę atsakomybę  baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Minėdami Tarptautinę žmonių su negalia dieną turime progą susiburti ir skatinti visuomenę būti tolerantiškesnę ir sąmoningesnę.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė