27 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 8d.
AlytusSportas
2019 Gruodžio 2d.
13

Alytaus vadovai inicijuoja diskusiją dėl komandinio sporto mieste ypatumų (ŠIANDIEN 15.00)

title

Kviečiama diskusija apie tai, kokią įtaką Alytaus žaidimų sporto šakų komandoms (klubams), kurie dalyvauja Lietuvos sporto lygose, turi miesto savivaldybei priklausančio Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) veikla.

Alytaus miesto savivaldybės vadovai, lapkritį susitikę su futbolo bendruomene, išgirdo rūpesčius dėl Dzūkijos sostinėje esamas, tačiau neaišku, kokiais pagrindais  treniruotėms skirtomas sporto sales, taip pat norą patiems prižiūrėti pagrindinį miesto stadioną (Birutės g. 5), kaip tikimasi, ne mažiau sėkmingai, nei dabar, kai su Dainavos pagrindine mokykla veikiama Vilties g. 12 stadione ar su Alytaus apskrities futbolo federacija atvira treniruočių ir varžybų veikla vykdoma Naujoji g. 2F stadione.

Gruodžio 4 d., trečiadienį, 15 val. žaidimų sporto šakų sporto klubų, dalyvaujančių Lietuvos sporto lygų varžybose, vadovai kviečiami į aktualią žaidimų sporto bendruomenei diskusiją „Kokią įtaką Alytaus miesto žaidimų sporto šakų klubams, žaidžiantiems Lietuvos sporto lygose, turi Alytaus SRC veikla“. Diskusija vyks Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Rotušės a. 4, II a.).

Planuojamos svarstyti temos – Alytaus miesto žaidimų sporto šakų plėtros poreikis, Alytaus SRC ugdytinių reikšmė formuojant Alytaus miesto žaidimų sporto komandas, dalyvaujančias Lietuvos sporto aukščiausiose lygose.

Keista (o gal ne?..), tačiau šiame sezone nė vienas dabartinis SRC auklėtinis negynė reprezentacinės futbolo ekipos, ties prizininkų riba finišavusios DFK „Dainavos“ spalvų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje, o žaidė už LFF II lygos Pietų Lietuvos mėgėjų pirmenybėse dalyvaujantį FK (SRC) „Vidzgirį“ ir tarp 13-os komandų finišavo 9-oje vietoje.

Skirtingai, nei susitarimo jau ilgus metus ieškančiame Alytaus futbole, 8-is nacionalinius titulus per 9 metus aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje iškovojusiame rankinio klube „Varsa“ aktyviai dalyvauja tiek SRC ugdytiniai, tiek treneriai, demonstruodami, kad susitarimas ir bendro tikslo vardan miesto, krašto yra įmanomas.

Bendradarbiavimas vyksta ir miesto tinklinio sporte, nors Alytaus tinklinio auklėtinės, į pagrindinę aukščiausioje Lietuvos ir Baltijos lygose žaidžiančią, medalius laiminčią „Alytaus prekybos-paramos“ komandą nepatenkančios, susikūrė savo klubą, tiesa, bent kol kas šalies pirmenybėse nedalyvaujantį.

SRC auklėtinių kasmet gausu pirmoje Lietuvos moterų krepšinio lygoje rungtyniausjančioje, daugkartinėje pirmenybių čempionėje Alytaus „RKL-gut.lt“ komandoje. Kitaip nei moteriškame, bene daugiausia ypatumų Alytaus vyrų krepšinyje.

Reprezentacinėje „Dzūkijos sporto“ klubo krepšinio komandos „Sintek-Dzūkija“ sudėtyje, dalyvaujančioje aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje, kartais žaidžia vienas, kitas SRC auklėtinis, II lygoje – daugiau, tačiau talentams atsiskleisti skirtoje dublerinėje ekipoje nuo šio sezono neliko profesionalių trenerių. 


Komentarai

13
Komentuoti
Ha2019-12-04
Tai ir Dainavai į 5 tuką , bet čia tik svajonė
Naikintojai2019-12-04
Viską naikinti ir įkurti KSRC arba DSRC
Informacija2019-12-04
Dainava į A lyga o Dzukijei turi būti keliamas tikslas 5 vieta arba į nkl
Naikinti asrc !2019-12-03
siaubas ima pagalvojus, kad Alytaus miesto savivaldybė nesusitvarko su sporto rūmų korupcija ir pinigų plovimu. Kiek vaikų IŠ TIKRO lanko būrelius ten??

ir dar prašo šiemet daugiau pinigų vaikų maistpinigiams/ dienpinigiams.!!! Dievaži, ar bent vienas tėvas, kuris nuvedė savo vaiką ten kažką išmokti, žino kas jų vaikams priklauso?? gražiai plaukiantys pinigėliai į valdininkų rankeles...
mere, ar užteks jėgų stoti prieš sporto rūmų supuvusią galybę?
Juodulio dejonės2019-12-03
Puiku, kad dabartinė miesto valdžia eina į dialogą. Pilietininkų kadencijoje net nufilmuoti Sporto rūmų direktoriaus pažeidimai buvo ignoruojami. Buvo ignoruojama ir faktas, kad, už dykutį rūmuose bėgioja buvęs vicemeriukas, todėl dabar jo tėvelis vėl naudoja įprastus tam tikros struktūros metodus. Svarbu apjuodinti, paskleisti gandus, sukiršinti ir t.t. Tai įrodo ir eilinis jo straipsniūkštis, kuriame rypuoja ir kliedi apie "grasinimus susidoroti su sporto rūmų vadovais".
Kazlai2019-12-03
Mes paimsim zaidziancius alytiskius:))
Simas2019-12-03
Nusiraminkit, tai tik viešųjų ryšių akcija. Paskalbės ir vėl viskas liks po senovei.
Artėja2019-12-02
Artėja biudžeto tvirtinimas. Kalba pradeda krypti apie kažkokią sporto šakų plėtrą. Na vadinasi tam reikės didesnio finansavimo SRC kompanijai, nes daugiau kam neskiriama.
Ir kalbant apie SRC tai ne klubas ir sunkiai, o gal net visai nekonteoliuojama įstaiga, kuriai išlaikyti vis reikia daugiau pinigų. Klausimas kiek jų realiai pasiekia pagrindinį dalyką tai sportininką ir jį tobulinti suinteresuotą asmenį? Bent kokios įstaigos be strategijos ir kontrolės neturi šviesios ateities.
Ale2019-12-02
Kur dar kas ką išugdė???
Nu2019-12-02
Pagaliau kazkas vyksta mieste
Alytus2019-12-02
Paimkim lkl Dzūkijos klubą mažų miestelių lygoje kiek gerų žaidėjų Alytiškių zaidzis
kur problema2019-12-02
Svarbu zaidzia ar uz Vidzgiri ar uz Dainava.
Va2019-12-02
Tai jeigu žaidėjus src skaito nemokančiais žaisti, dėl to ir neina į ta Dainavos komandą, ką ten daryti atsarginių suolą trynti, jau geriau žaisti Vidzgiryje.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė