15 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
ĮdomuVerslasTechnologijos
2019 Gruodžio 2d.
0

„TikoTiks” centras artimiausią penktadienį skelbia be naujų daiktų ir su naujovišku požiūriu

title

Ne pirkiniuose laimė ir ne jų kiekyje. Pritariate? Puiku! Tuomet juodąjį penktadienį skirkite ne apsipirkimui, o kūrybai. Sukurkite kalėdinę dekoraciją iš naudotų daiktų ir atverkite sau duris į baltąjį penktadienį.

Tokio dar nebuvo? Žinoma! Nes iki šiol dar nebuvo ir „TikoTiks” centro, kuriame gruodžio 13 dieną, penktadienį, bus balta ir šviesu.

Kodėl? Nes tai – šventosios Liucijos diena, nuo kurios nustoja ilgėti vakarai, nes saulė iki pat Kūčių kasdien leisis tuo pačiu metu.  Nes tądien „TikoTiks” centre bus įžiebta pati originaliausia eglė, papuošta dekoracijomis, kurių nerasite nė viename prekybos centre jokio penktadienio metu.
Nes tokias dekoracijas galite sukurti tik jūs!

Visų konkurso dalyvių lauks smagi kalėdinė baltojo penktadienio popietė, o  kalėdiškiausios, originaliausios, išmaniausios dekoracijos kūrėjų – specialūs prizai.

Dalyvaukite konkurse, kuris – dėmesio! – pratęsiamas iki gruodžio 5 dienos. Kurkite! Ne tik dekoracijas – gražesnį gyvenimą!

Kurkite, fotografuokite ir nuotraukas kartu su aprašymu, kokias medžiagas dekoracijai panaudojote, siųskite el. p. [email protected]

Alytaus RATC informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė