2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūraJaunimasŠvietimas
2019 Gruodžio 2d.
0

MO muziejus Alytuje? Kodėl gi ne ir jau gruodį!

titleNuotraukų galerija

Kuo įdomus gali būti apsilankymas muziejuje? Ko jame galima išmokti? Kaip menas skatina kalbėti, interpretuoti, pažinti, atrasti ir kokias mokykloje įgytas žinias galima pritaikyti žiūrint į meno kūrinį? Į visus šiuos klausimus jums gali atsakyti MO muziejaus, veikiančio Viniuje,  edukatorės, kurios atvyksta į Alytų.

MO muziejus siekia ugdyti įprotį ir suvokimą, kad muziejus yra pažinimo vieta, o menas gali būti arčiau žmonių. Todėl pradedama nuo pačių mažiausių – moksleivių.
 
Norėdami laužyti stereotipą, kad meno muziejai gali būti aktualūs tik dailės pamokų kontekste, MO muziejaus edukatoriai kviečia prisijungti prie atvirų edukacijų mokyklas įvairiose Lietuvos vietose.

Gruodžio 5 d., ketvirtadienį, 10 val. ir 13 val. Šv. Benedikto gimnazijoje, Topolių g. 19A, Alytuje, MO edukatorė Ilona Ežerinytė ves integruotą literatūros, dailės ir kūrybinio rašymo pamoką „Charakteris dailėje ir literatūroje“ bei „Poezija dailėje ir literatūroje“.

Moksleiviai taip pat susipažins su vizualinio mąstymo strategijos metodu, kurį pristatys edukatorė Jurgita Zigmantė ir kvies į meno kūrinius žvelgti be išankstinių įsitikinimų ar nusistatymų.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt