2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaDruskininkaiLaisvalaikis ir kultūra
2019 Gruodžio 1d.
0

Kalėdiniai Druskininkai sužibo lazerių šviesomis

titleNuotraukų galerija

Alytus kadais Lietuvą stebino olimpine, net padangomis apkarstyta elgute, šįkart švęsime prie labiau klasikinės žaliaskarės, tačiau stebinančių netrūksta (pvz.: kosminė ir gal net „nevogta“ Kaune, kaip tai pačiai autorei pernai, deja, nutiko Dzūkijos sostinėje) ir štai – lazerinė įžiebta Druskininkuose! 

Pramogų aikštėje po trumpų sveikinimo žodžių šventės dalyviai įžiebė pagrindinę Druskininkų eglę. Žaliaskarės lazerio skraistė ir galingi fejerverkai nušvietė kurortą. 

Su pagrindinės eglės ir tradicinės Kalėdinių eglučių parko įžiebimo, fejerverkais ir koncertu bei Kalėdų miestelio su šviečiančiais kupolais atidarymu Druskininkuose prasidėjo daugiau nei mėnesį truksiantis šventinių renginių maratonas. 

Sekmadienį 14 val. bus atidaryta ir prakartėlė, kurioje ir šiemet bus galima išvysti ir aveles. Teigiama, kad prakartėlė yra šildoma infraspindulių šildytuvais, gyvūnai nuolat turi ėdalo ir yra saugūs. 

Savaitgaliais laukiame daug amatininkų, šurmuliuos mugės, kurios irgi kurs šventinę nuotaiką. Bus galima paragauti įvairių gardumynų, karštų gėrimų, išsirinkti dovanų, mielų smulkmenėlių patiems brangiausiems žmonėms.

Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu bus organizuojami koncertai, kakavos popietės, daug pramogų ir edukacijų visai šeimai, visus žavės tradicinis Naujametis fejerverkas, mažuosius pakvies Kalėdų senelio rezidencija su nuolat veikiančiu Kalėdų paštu.

Ypatingų pasiūlymų ir pramogų pateiks viešbučiai ir SPA centrai, vyks šventiniai renginiai ir koncertai – tokie šventinio laikotarpio sumanymai Druskininkų kurorte. 

Šventiniu laikotarpiu taip pat bus galima aplankyti laisvalaikio ir užsiėmimų, amatų centro „Menų kalvė“ namelius. Tikslias darbo valandas rasite ČIA

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt