14 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
DzūkijaAktualijosTransportas
2019 Lapkričio 30d.
1

Su kalendorine atėjo ir tikroji žiema (ATNAUJINTA)

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Sinoptikai perspėja, kad gruodžio 1-ąją, sekmadienį, su kalendorine gali ateiti ir tikroji žiema.

Šeštadienį nemažoje dalyje Lietuvos vietų kelių dangos buvo slidžios, o kadangi sekmadienį ryte numatoma minusinė oro temperatūra, laukiama plikledžio.

Vairuotojai prašomi atkreipti dėmesį į pavojingus kelio ruožus ir sumažinti greitį prieš juos, neskubėti sankryžose, miško proskynose, taip pat atidžiai važiuoti per tiltus ir viadukus, kur plikledžio galimybė būna didesnė.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį vietomis numatomi krituliai, daugiausia sniegas.

Artimiausioje vietoje nuo Alytaus snygis numatomas Marijampolės apskrityje.

Alytuje ir apylinkėse minusinė (iki – 3° C) temperatūra numatoma iki sekmadienio vidurdienio, kai kuriose šalies vietose termometrų stulpelis gali nukristi iki minus 6 laipsnių.

Šeštadienio vakarą Alytaus rajone šalčiau buvo Pivašiūnų pusėje, kur kelio dangos temperatūra buvo per – 2° C, dar šalčiau (apie – 3° C) – Kampuose (Varėnos r.), kiek šilčiau – (apie – 1° C) – Seirijuose (Lazdijų r.) ir Druskininkuose (apie – 2° C).

ATNAUJINTA

Dzūkijoje pasnigo sekmadienio naktį. Kaip ir prognozavo sinoptikai, žiema šiemet atėjo lygiai su kalendorine. 

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja, kad pagrindiniai keliai šalyje – daugiausia drėgni, vietomis yra šlapių kelių ruožų, mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka padengti plonu prispausto sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs, todėl vairuotojų, vykstančių šiais keliais, prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei nedaryti staigių manevrų.

Komentarai

1
Komentuoti
Ir vėl Alytaus rajona2019-12-02
Žiema užklupo neriketai
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė