16 c Alytus
Penktadienis, Gegužės 29d.
SportasKrepšinis
2019 Lapkričio 30d.
1

Be Chomičiaus žaidusiems dzūkams amerikietis pelnė 33 taškus, alytiškis dubleriams – 31

titleBe pagrindinio stratego V. Chomičiaus žaidusią „Sintek-Dzūkiją” į pergalę atvedė asistentas iš Makedonijos N. Vasiljev

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „galiorkos“ mūšį laimėjusi „Sintek-Dzūkija“ išvengė šį sezoną jau pažįstamo nukritimo į paskutinę vietą.

Principinę „dzūkų“ pergalę prieš paskutinėje pozicijoje esantį „Nevėžį“ Kėdainiuose iš esmės lėmė buvusio priešininkų komandos žaidėjo, Alytaus ekipos naujoko Chauncey Levant Collins žaidimas. Amerikietis ne tik pataikė 6 iš 7 tritaškių ir pakartojo šio sezono LKL, tačiau ir pelnė beveik pusę Alytaus taškų (33), o „Sintek-Dzūkija” laimėjo 74:70. Tai buvo antrosios iš eilės superrezultatyvios C. L. Coolins rungtynės, prieš tai taškus jis buvo įmetęs taurės turnyro ketvirtfinalio akistatoje su Klaipėdos „Neptūnu“.

Be pagrindinio stratego Valdemaro Chomičiaus žaidusių, asistento iš Makedonijos Nikola Vasiljev vedamų nugalėtojų gretose 10-čia taškų prieš „Nevėžį“ pasižymėjo po traumos grįžtantis amerikietis Gabe DeVoe, dar vienas JAV atstovas Logan McLane aikštėje nepasirodė, jo tautietis Adrien Bowie nebuvo itin rezultatyvus ( tašk.), tačiau komandos draugams atliko daugiausia rezultatyvių perdavimų (5).

Tai buvo 4-oji „Sintek-Dzūkija” pergalė (8 pralaimėjimai), padėjusi išsaugoti priešpaskutinę (9) vietą tarp 10-ies LKL komandų.

Panašiai , kaip Ch. L. Collins, rezultatyviai „Dzūkijos“ dublerių komandoje Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidė alytiškis Martynas Pocevičius, jis pelnė 31 tašką, 20 tašk. pridėjo Haroldas Rokas, 15 – bosnis Ibrahim Mulaomerovič, 10 – Antanas Sakavickas, tačiau  tačiau Anykščių „Elmiui“ buvo pralaimėta 80:82. Su 3 pergalėmis (6 pralaimėjimai) RKL B diviziono B grupės turnyro lentelėje „Dzūkija 2” yra 7-a tarp 10-ies komandų.


Komentarai

1
Komentuoti
Dzūkas2019-11-30
Atrodo, kad Alytausgide dirba ne dzūkai. Iš kur tokia neapykanta Dzūkijos krepšiniui? Visi straipsniai apie Dzūkiją - kaip apie priešus...
traffix.lt