16 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
DzūkijaVerslas
2019 Gruodžio 9d.
4

Kol keturių žvaigždučių viešbučio laukiama Alytuje, aukščiausią įvertinimą gavo veikiantis šalia

titleAlytiškiai verslininkai Giedrė ir Mindaugas Aldoniai džiaugiasi ne tik aukščiausiu „Dzūkijos dvaro“ viešbučio įvertinimu (****) , tačiau ir naujai atidarytu viešbučiu „Oficina“ (***)

Smagi žinia Alytaus viešbučių sektoriuje. Ne vieną dešimtmetį verslininkus, teikiančius apgyvendinimo paslaugas, „persekiojusi“ svajonė turėti keturių žvaigždučių (****) viešbutį išsipildė. Tiesa, kol aukščiausio lygio viešbučio laukiama pačiame mieste, tokį įvertinimą gavo veikiantis šalia.

Jeigu aplinkiniuose kurortuose, Birštone, o ypatingai Druskininkuose, keturių žvaigždučių viešbučiai – ne naujiena, Alytuje, nei mieste, nei rajone, tokio iki šiol neturėjome.

„Didesnio žvaigždučių įvertinimo siekiantiems viešbučiams reikalavimai buvo nemaži, tačiau tikėjome, jog esame to verti“, - neslėpė miesto pašonėje, natūralioje gamtoje įsikūrusio „Dzūkijos dvaro“ viešbučio atstovė Jurgita Kudzienė.

Kad įgytų aukščiausią lygį Dzūkijos sostinėje ir jos apylinkėse, dvarui nuo kvalifikacijos paraiškos pateikimo iki vertinimo teko atsižvelgti į komisijos įvardintas pastabas ir per mėnesį ištaisyti trūkumus, kad keturių žvaigždučių viešbučiams keliami standartai būtų įgyvendinti.

„Dzūkijos dvaras" norimą įvertinimą pasiekė, o tuo pačiu buvo įvertinta ir „Oficina". Tai – šalia dvaro, gamtos apsuptyje įkurtas naujas viešbutis, kuriam skirtas trijų žvaigždučių įvertinimas.

„Oficiną“ šiemet įkūrė „Dzūkijos dvaro“ viešbutį su restoranu, taip pat „Tarzanijos“ pramogų parką Alytaus rajone bei Gelgaudiškio dvarą Šakių rajone valdančių verslininkų Aldonių šeima. 

Naujas viešbutis „Oficina“ atsirado atsiliepiant į užsakovų pageidavimus vienu metu apgyvendinti didesnį klientų skaičių nei pajėgdavo vienas „Dzūkijos dvaras“.

Pasak verslininkų, naujoji „Oficina“ tiek interjeru, tiek komfortu atitinka „Dzūkijos dvaro“ patogumus, tačiau yra ekonomiškesnis variantas.Nuo šiol nakvynę vienoje vietoje gali gauti iškart šimtas svečių, o daugiau nei pusė – būtent naujoje „Oficinoje“.

Naujo kokybinio įvertinimo sulaukusiam „Dzūkijos dvarui“, pasak jo šeimininkų, kiekvienas svečias yra svarbiausias, tačiau džiugina, kad viešbutį pasirenka ir gerai žinomi žmonės iš Lietuvos ar užsienio. 7 kilometrų atstumas nuo viešbučio iki arenos neprailgo legendinės roko grupės „Smokie“ muzikantams ar krepšinio profesionalams, gyvenimu jaukiame miesto užantyje, natūralios gamtos apsuptyje liko patenkinti ir režisieriai, dalyvavę tarptautiniame Alytaus teatrų festivalyje.

„Dzūkijos dvaras“ – kol kas vienintelis keturių žvaigždučių Alytaus viešbutis. Trijų žvaigždučių yra naujoji „Oficina“, taip pat mieste veikiantys viešbučiai „Senas namas“, „Vaidila“ ir „Lino“ svečių namai, o „Dzūkija“, „Odė“ ir „Šolena“ žymimi dviem žvaigždutėm.

Alytaus mieste apie naują, galbūt tarptautinio tinklio viešbutį kalbama jau daug metų, tačiau kol kas dygsta tik nuomojami privatūs apartamentai.

Augantį užimtų kambarių skaičių per Booking.com ir tiesiogiai stebintys „Dzūkijos dvaro“ ir „Oficinos“ viešbučių savininkai mano, kad jeigu keturių žvaigždučių viešbutis kada nors atsiras ir pačiame mieste, tai skatins dar labiau stengtis ir tobulėti. Beje, „Dzūkijos dvaras“ jau 2020 metais restorano ir viešbučio lankytojus planuoja nustebinti nauja pramoga ir aplinkos pokyčiais.


Komentarai

4
Komentuoti
Tommm2019-12-10
Tik nejuokinkit su savo žvaigždėm.
Jeigu2019-12-10
Taip stengiatės pasireklamuoti galėjot įdėti dar pastangų ir buvimo vietą nurodyti...
Įdomu2019-12-09
Įdomu ar viešbučiuose su 3 žvagždutėm yra kondicionieriai?
Zofija2019-12-09
Sveikinimai , Jūs verti.
traffix.lt