1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūraŠvietimas
2019 Lapkričio 29d.
0

Alytaus kelininkai ir kolegija mokinius kviečia į jaunojo kelininko dienos žaidimą (REGISTRACIJA)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

„Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ – tokį edukacinį – eji pramoginį renginį organizuoja kelius ir tiltus tiesianti Alytaus įmonė „Alkesta“.

„Miesto ir krašo moksleiviai kviečiami įsitraukti į dar nežinomą kelininkų ratą ir dalyvauti renginyje“, - ragina „Alkestos“ administracijos direktorius Rimas Malaškevičius.

„Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ – pirmą kartą „Alkesta“ ir Kauno technikos kolegijos (KTK) kelių inžinerijos studijų programos organizuojamas edukacinis-pramoginis renginys, kaip tikimasi, subursiantis Alytaus miesto bei rajono mokyklų 10-12 ar 2-4 gimnazijos klasių moksleivius pusės dienos trukmės iššūkiui, siūlančiam susipažinti su kelių tiesybos įdomybėmis.

Norite prisijungti prie šios iniciatyvos? - registruokitės adresu: [email protected] iki gruodžio 5 d.

Kada susitinkame? Gruodžio 10 d., antradienį.

Kur viskas vyks? UAB „Alkesta“ Naujoji g, 118, Alytus.

JAUNOJO KELININKO DIENOS PROGRAMA „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“

9 – 9.30 val. Registracija

9.30 – 9.40 val. Sveikinimo žodis. UAB „Alkesta“ ir KTK atstovai

9.40 – 12 val. Užduočių atlikimas

1 užduotis. Komandų prisistatymas

2 užduotis. „Protmūšis“ 4 turai po 10 klausimų

3 užduotis. Svajonių tilto statymas

4 užduotis. Uolienų atpažinimas

5 užduotis. Virtualios lenktynės automobilio simuliatoriumi

12 – 12.30 val. Pietūs

12.30 Rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai

10 – 12 val. Seminaras mokytojams „Ugdymo turinio individualizavimas, diferencijavimas ir personalizuota edukacija“ – doc. dr. G. Adomavičienė

Kas gali dalyvauti? 10-12 (arba 2-4 gimnazijos) klasių moksleiviai bei juos lydintys mokytojai.

Ką veiksime? Susipažinę dalyvausime „Protmūšyje“, pabandysime statyti svajonių tiltą, atpažinsime keliuose ir statinių statyboje naudojamas uolienas bei įveiksime automobilio simuliatoriumi kelio atkarpą.

Sąlygos:

1. 4 moksleivių komanda – pristatys atliktus namų darbus, dalyvaus protmūšio viktorinoje, statys svajonių tiltą, atpažins kelių tiesimui ir statinių statyboje naudojamas uolienas, 2 komandos nariai įveiks automobilio simuliatoriumi kelio atkarpą.

Užduočių atlikimas bus vertinamas taškais, pagal kurių sumą bus nustatomas bendras komandos pasiekimas.

2. Namų užduotys – laisva forma parengti ir pristatyti savo regione esamą arba buvusį unikalų kelią ar kelio statinį. Formatas: Microsoft PowerPoint, video ar kt.; trukmė – iki 3 min.

3. Laimėtojai pelnys vertingus UAB „Alkesta“ ir Kauno technikos kolegijos įsteigtus prizus, dalyviai bus apdovanoti gera nuotaika bei sočiais pietumis.

4. Mokytojams, skyrusiems savo laiką, palydėjusiems ir palaikiusiems dalyvius, bus organizuotas seminaras aktualia tema ir išduodami pažymėjimai.

Pastabos: Už vaikų saugų elgesį viešosiose erdvėse atsako juos lydintys pedagogai. Moksleiviai bus fotografuojami bei filmuojami viešame renginyje, o iliustracijos publikuojamos socialinėje erdvėje, žiniasklaidos priemonėse. Turite klausimų ? El. p. [email protected], tel. 869944575.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt