Šeštadienis, Gruodžio 7d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2019 Lapkričio 27d.
0

„Varsa-Stronglasas“ garbingai kovojo su daugkartiniu Lietuvos čempionu (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleVarsiečių vartų sargas Rokas KubilevičiusDomanto Aleksyno nuotr.

Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai miesto stadiono sporto salėje šiandien priima Lietuvos rankinio lygoje (LRL) pastaraisiais metais lyderiaujančios komandos.

2016 metais alytiškiai laimėjo LRL auksą, tačiau prieš tai šešetą, o po to trejetą sezonų Lietuvos rankinyje karaliauja Klaipėdos „Dragūnas“.

Nors kasmet ir netenkanka į pajėgesnes užsienio komandas išvažiuojančių žaidėjų, uostamiesčio ekipa sugeba atsinaujinti ir išlaikyti mūsų šalies rankinio masteliais aukščiausią lygį. Koks jis šiemet, namų aikštelėje mėgins tikrinti taip pat nepėčia, 9-is trofėjus per 8-erius metus iškovojusios RK „Varsa" komanda „Varsa-Stronglasas“.

ATNAUJINTA

5 min. 5:5. Susitikimas prasidėjo įvartis į įvartį.

10 min. Svečiai, po alytiškių iš eilės nerealizuotų trijų atakų, ėmė pirmauti. 6:8.

15 min. Varsiečiai atsilieka 7:11.

20 min. Šeimininkai sugrįžo į žaidimą. 12:13

25 min. Alytus jau ne tik išlyginęs (15:15), bet ir persvėręs rezultatą (16:15).

30 min. „Varsa-Stronglasas“ garbingai tikrina Klaipėdos „Dragūno“ pajėgumą. Po pirmojo kėlinį laimi 19:18.

Per tris pirmas antrosios mačo pusės minutes svečiai atsakė trim įvarčiais. 19:21.

40 min. Šeimininkai beveik pavijo svečius. 22:23.

43 min. Vėl dzūkų minus trys. 22:25.

50 min. 24:26.

53 min. 25:27.

55 min. 26:28.

58 min. 26:31. Didžiausia klaipėdiečių persvara.

Rungtynes alytiškiai pralaimėjo, tačiau čempionams pasipriešino (27:32).