18 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
Verslas
2019 Lapkričio 27d.
1

Besiplečianti Alytaus pieninė ir Alytaus konservų gamykla turės naujų patalpų

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus pieninė ir Alytaus konservų gamykla suprojektavo  naujų patalpų, kurios, kaip tikimasi, palengvins produkcijos sandėliavimą ir pagreitins prekių pakrovimą.

Pagaminę beveik 20 tūkst. tonų produkcijos 2017 metais, šių apsukų per 2018 m. Alytaus pienininkai neprarado, o dar pradėjo gaminti ir fermentinius sūrius.

Produkcijos sandėliavimui skirtas pastatas bus statomas Putinų g. 33. Čia pat, bankrutavusios Alytaus pieninės teritorijoje, pieno ir jo produkcijos gamybą prieš 15 metų atnaujino bendrovė „Rivona“. Ji prieš 6 metus pastatė naują valgomųjų ledų gamyklą, pastaraiais metais pagaminančią apie 8 milijonus ledų porcijų ir per 70 tonų ledų dėžutėse po pusę kilogramo.

Iš Alytaus „Norfos“ ir kai kurias kitas parduotuves pasiekia virš 70 rūšių pieno gaminių, o be minėtų – jogurtų, grietinę, kefyro ir jo gėrimų, sviesto, varškės, varškės sūrių ir kt. Vidutiniškai per dieną Alytaus pieninėje perdirbama, įvairiais gaminiais virsta per 100 tonų pieno, o tuo rūpinasi 68 darbuotojai.

Sandėliavimo pastatas projektuojamas senosios produkcijos krovos rampos, kuri bus nugriauta, vietoje. Projektuojamas pastatas bus sujungtas su dabartiniu gatavos produkcijos sandėliu. Jame sandėliuojama ir produkcija, kurią gamina pieninės kaimynystėje nuo 2010 m. veikiantis tai pačiai „Rivonai“ priklausanti Alytaus konservų gamykla.

Vaisius ir daržoves čia perdirba, džemus, uogienes, tyres, nektarus, sultis, kompotus, padažus, garstyčias, garnyrus, sriubas, užkandėles, konservus, marinuotas salotas ir kitą produkciją, kurios pastaraisiais metais pagaminama daugiau nei po 3 tūkst. tonų, Alytaus gamykloje ruošia vidutiniškai 45 darbuotojai.

Iš viso iš konservų gamyklos Alytuje parduotuves ir kitus pirkėjus pasiekia apie 90 rūšių gaminių. Jiems gaminti naudojamas vakuminis automatizuotas virimo katilas, leidžiantis stipriai pagreitinti gamybos procesą, veikia galinga daržovių pjaustymo mašina ir daržovių valymo suspaustais garais linija.

Alytausgidas.lt žiniomis, Alytaus pieninei ir Alytaus konservų gamyklai reikalingų naųjų sandėlių statybos pradėtos 2020 m., ne anksčiau antrojo metų ketvirčio.

Fotogalerija

  • Taip atrodys gamyklų sandėliai su rampomis

Komentarai

1
Komentuoti
Suuper2019-11-28
Prie visos produkcijos gal isleisit jubiliejinį juodos spalvos suri Alytaus respublikinio pasižymėjimo proga ?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje