0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Lapkričio 25d.
0

Kalėdų nuotaika į Alytų atvyksta gruodį (RENGINIŲ PROGRAMA)

titleNuotraukų galerija

Auksinės ir raudonos spalvos įvairaus dydžio žaisliukais pasipuošusi žaliaskarė lauks visų – didelių ir mažų – gruodžio 6 d., penktadienį, 17 val. Alytaus rotušės aikštėje, kur ją nušvies ... 8 tūkstančiai lempučių.  

Renginio metu koncertuos vokalistė Monika Marija, savo pasirodymais džiugins šokių studija „Aušrinė“. Itin žaismingas ir visų mylimas Kalėdų senelis visus išmokys kaip teisingai judėti, kad nesikandžiotų šaltukas. Vakarėjančią Rotušės aikštę nušvies ugnies šou, o renginį vainikuos šventinis fejerverkas.

Šventės organizatoriai primena, kad kiekvienas parašęs laišką Kalėdų seneliui ir įmetęs jį į pašto dėžę, kuri bus įrengta didžiausiame šalia eglutės esančiame žaisliuke, dalyvaus žaidime, kuriame turės galimybę laimėti Alytaus šaldytuvų gamyklos „Snaigė“ įsteigtą raudoną šaldytuvą, kurio nugalėtojas bus išrinktas Trijų karalių dieną.

Su eglužės įžiebimo Rotušės aikštėje švente gruodžio 6 d. Alytuje planuojama ir kalėdinė mugė, nuo 10 iki 18 valandos kviesianti į buvusią Alytaus dailiųjų amatų mokyklą.

Gruodžio 9 d., pirmadienį, pas save kvies Alytaus kultūros centras (AKC), kur Advento-Kalėdų laikotarpio liaudies dainų mokys „Daulėlio“, „Šilagėlių“  ir „Žvangucio“ ansambliai.

Gruodžio 13 d., penktadienį, kultūros centre – 17-asis festivalis „Atvažiuoj Kalėdos“ su „Dainavos“ ansambliu, operos soliste Rasa Juzukonyte, „Rostok“ ansamblis ir vokalinė grupė „Razdolje“ iš Rusijos bei „Suvalczyzna“ iš Lenkijos. Tą patį vakarą Alytaus miesto teatre rengiamas „Šventės jums“ vakarėlis su vokalistais Anetolij Oleinik, Aiste Pilvelyte ir grupe „Čilinam“.

Gruodžio 15 d., sekmadienį, kalėdiniai žiburiai turėtų įsižiebti I Alytuje.

Gruodžio 17 d., antradienį, AKC lauks kalėdiniame vakare „Gera dalintis“ su „Aušrine“, „Alytaus miestelėnais”, cirko studija „Dzūkija” ir kitais Alytaus talentais, prieš koncertą ketinama surengti kalėdinę mugę. Kalėdiniame laikotarpyje centre numatyti vokalistų Irenos Starošaitės, Martyno Kavaliausko, Sauliaus Prūsaičio, Vytauto Šiškausko koncertai, Rolando Kazlo ir kiti spektakliai.

Gruodžio 19 d., ketvirtadienį, Alytaus verslo konsultaciniame centre stilizuotas žvakių pristatymas „Kai penkių pojūčių nepakanka“ ir galimybė įsigyti ... sojo vaško žvakių.

Gruodžio 22 d., sekmadienį, didžioji kalėdinė mugė rengiama Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje, čia pat gruodžio 26 d. planuojamas kalėdinis muzikinis šou, o Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 30 d. – vokalisto Kastyčio Kerbedžio koncertas.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt