18 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
Rėmėjų turinys
2019 Lapkričio 25d.
0

Geriausi stalo žaidimai visai šeimai

title

Sulaukus šaltojo metų laikotarpio teks daugiau laiko praleisti namuose. Ilgi ir tamsūs vakarai namuose gali pasidaryti labai nuobodūs, jeigu visi jie bus praleisti žiūrint televiziją ir naršant socialiniuose tinkluose. O kaip jums skamba stalo žaidimai visai šeimai? Vaikiški žaidimai bus įdomūs vaikams, tačiau ne tėveliams. Tokiu atveju, siūlome susipažinti su pačiais populiariausiais stalo žaidimais, kuriais gali mėgautis visa šeima!

„Monopoly”

Turbūt jau žinojote, kad šis žaidimais taip pat bus šiame sąraše. Tačiau nežinoti ir nepaminėti šio klasikinio žaidimo būtų nuodėmė. „Monopoly“ buvo sukurtas dar 1938 metais ir nuo to laiko jis tapo netgi tarptautine populiaria kultūra.

“Monopoly” gali žaisti mažiausiai 2 žaidėjai, o maksimalus skaičius nėra numatytas. Žaidimo tikslas yra priversti kitus žaidėjus bankrutuoti – kelios valandos linksmų akimirkų garantuotos!

„Pandemic”

O jeigu vietoje ramaus vakaro prie televizoriaus, jūs ir jūsų šeima nulemtų tolimesnį viso pasaulio likimą? Būtent į šį vežimą jus gali įsodinti nuostabus stalo žaidimas „Pandemic“. Galbūt tai ir nėra labai vaikiški žaidimai, tačiau jis puikiai tinka vaikams nuo 8 metų, o vienu metų žaidimą gali žaisti nuo 2 iki 4 žaidėjų.

„Pandemic“ yra komandinis stalo žaidimas visai šeimai. Kiekvienas žaidėjas yra aukštos kvalifikacijos specialistas, kovojantis su virusinių ligų paplitimu. Jūsų tikslas yra kuo greičiau išrasti vakcinas nuo keturių virusinių epidemijų, o tai padaryti įmanoma tik dirbant komandoje.

„Scrabble”

Ramus, edukacinis stalo žaidimas „Scrabble“ užtikrins, kad jaukus vakaras su šeima būtų ne tik įdomus, bet ir naudingas tiek mažiems, tiek dideliems.

“Scrabble” žaidimas sudarytas iš žaidimo lentos bei gausybės plytelių su ant jų parašytomis raidėmis. Kiekviena raidė yra verta atitinkamo kiekio taškų, o žaidimo metu ant lentos reikia dėlioti žodžius iš turimų raidžių. Smagus laikas ir lavinami rašybos, gramatikos ir matematikos įgūdžiai!

Įsigykite jau dabar!

Net keli šimtai stalo žaidimų pasiekiami vos vienu mygtuko spustelėjimu. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt – čia siūlomi įvairių rūšių vaikiški žaidimai, stalo žaidimai vakarėliams ir, žinoma, visai šeimai!

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt