Penktadienis, Gruodžio 6d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2019 Lapkričio 22d.
0

Pakeliui link dar neturimo trofėjaus alytiškiai pasiekė pergalę (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaKęstučio Dambrausko nuotr.

Alytaus „Varsos“ klubo rankininkai, per 9 pastaruosius metus iškovoję 8-is trofėjus, ne pirmus metus siekia kolekcijoje dar neturimo – Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės. Jos 8-finalio kovas „Varsos-Stronglaso“ komanda pradėjo su viena 1-osios lygos lyderių, Kauno rajono SM „Garliava“ išvykoje, kur daugiausia jaunimo atstovaujami varsiečiai sužaidė lygiosiomis (32:32), o rezultatyviausias buvo 10 įvarčių įmetęs Nedas Buronko.

Atsakomojoje LRF taurės turnyro 8-finalio kovoje tarp „Varsos-Stronglaso“ ir Kauno r. SM „Garliavos“ Alytaus stadiono sporto salėje šeimininkų sudėtyje turėtų pasirodyti ir šiame sezone mažiau arba visai nerungtyniavę rankininkai, tarp tokių laukiama ir Šarūno Krisiulevičiaus.

Pastaruoju metu vartuose traumą patyrusį pagrindinį vartininką Rytį Cipkų keičia jo dubleriai Rokas Kubilevičius ir Romas Zabita.

Žaidimo laiko dar nėra gavęs po traumos atsigaunantis Irmantas Asakavičius.

ATNAUJINTA

I. Asakavičius grįžo į komandą, jį pamatėme nuo pirmų susitikimo minučių.

Pradžioje kiek smagiau sekėsi svečiams, tačiau esant rezultatui 4:4, po alytiškių minutės pertraukėlės apie 10 min., iki 15 min., jie be atsako jie pelnė 5 įvarčius (9:4). Po to iniciatyvą buvo perėmę svečiai, tačiau po ilgos tylos pataikė ir alytiškiai (12:8).

Pirmasis kėlinys tarp Alytaus ir Kauno rajono komandų baigėsi 15:10.

Antrąją susitikimo pusę „Varsa-Stronglasas“ pradėjo persvarą užaugindami iki 20:12.

Po to šeimininkams pavyko išlaikyti 5 įvarčių santykį, o rungtynes laimėti rezultatu 31:25 ir iškovoti kelialapį į LRF taurės 4-finalį.

Kaip ir planuota, daugiau žaidimo laiko gavo Alytaus jaunimas. Tautvydas Petrušauskas jmetė 6 įvarčius, Arnas Lubauskas – 5, neatsiliko ir tiek pat pelnęs kapitonas Gintautas Adamkevičius.

3 kartus nugalėtojų komandoje pasižymėjo Mindaugas Sladkevičius, o po 2 įvarčius pelnė net 6 varsiečiai: Irmantas Asakavičius, Nedas Buronko, Edvinas Grėbliūnas, Rokas Lastauskas, Žygimantas Micevičius ir Tomas Straigys. Svečiams beveik pusę rezultato (12 įvarčių ) sukūrė Dovydas Kuodys.