6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
VideoreportažaiSportasLaisvalaikis ir kultūraAktualijos
2019 Lapkričio 22d.
1

Gaisro gesintojams padėkota ir „Žalgirio" arenoje

titleNuotraukų galerija

300 bilietų – tiek bilietų į Eurolygos rungtynes Alytaus ir kitiems, dirbusiems Pramonės g. 1 gaisre, padovanojo Kauno „Žalgirio“ komanda. Į Eurolygos rungtynes „Žalgirio" arenoje iš Alytaus vyko trys autobusai, dar keli su ugniagesiais ir kitais gelbėtojais važiavo iš Prienų, Marijampolės ir Vilniaus.

Sausakimšuose autobusuose į Kauną vyko ne tik gaisrininkai, tačiau Alytaus miesto vadovai, vandentiekininkai, o juos nemokamai vežė tiek Alytaus ar Druskininkų gyventojų, tiek to paties „Žalgirio“ vežėja „Kautra“.

Kol gaisrą aikštėje malšino žalgiriečiai, arenos pranešėjas informavo, kad arenoje rungtynes stebi liepsnas Alytuje suvaldę ugniagesiai, o 15 tūkstančių sirgalių armija jiems plojo atsistojusi.

Dėmesys nukrypo į arenos trečiame aukšte buvusius gelbėtojus, kurie išsiskyrė minioje, mat buvo pasipuošę originaliais marškinėliais #MesDzūkaiNePaspirtukai.

Ugniagesiai dėkoja už dėmesį ir dar laukia ir finansinės paskatos. Tiesa, žmonių suaukotų per 200 tūkst. eurų jiems teks palaukti, anot Alytaus mero Nerijaus Cesiulio, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) neatsiunčia gaisrininkų pavardžių ir sąskaitų numerių, tiesa, ramina, kad viskas bus gerai, tik reikia laikytis asmens duomenų apsaugos įstatymo.

Be padėkos „Žalgirio“ arenoje ugniagesiams jau dėkota paramos koncerte Alytaus rotušės aikštėje bei padėkos koncerte Alytaus kultūros centre, kur taip pat vyko renginiai, į kuriuos gaisrą gesinuosieji buvo ir bus įleidžiami nemokaimai, kaip kad ir į „Sintek-Dzūkijos“ krepšinio komandos rungtynes Alytaus arenoje.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
dZŪKAS2019-11-22
Gaisras - baisu, bet jis suvienijo dzūkus.
traffix.lt