2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusŠvietimas
2019 Lapkričio 21d.
3

Dar dvi Alytaus mokyklos turi nelaikinus vadovus

titleNaujoji Senamiesčio pradinės mokyklos direktorė J. Petkevičienė ir G. Draugelis, tęsiantis vadovavimą Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklai

Po neįvykusių konkursų „Boružėleje“, „Drevinuke“ ir Vidzgirio progimnazijoje, švietimo įstaigų vadovai sėkmingai atrinkti Senamiesčio pradinėje ir Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklose. Pastarojoje darbą tęs naują konkursą laimėjęs Gintautas Draugelis.

Senamiesčio pradinei mokyklai vadovaus Jolita Petkevičienė, iki šiol direktoriaus pavaduotojos darbą dirbusi Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje, Šaltinių progimnazijoje, o dar anksčiau – Alovės (Alytaus r.) mokykloje. 

Direktoriaus pareigas naujoje darbo vietoje, Jotvingių gimnazijoje, pradėjo buvęs Likiškėlių progimnazijos vadovas Donatas Vasiliauskas.

Artimiausiu metu konkursas turėtų vykti Dailės mokykloje, o taip pat visose minėtose švietimo įstaigose, kuriose pastaruoju metu direktoriauja laikinieji vadovai.


Komentarai

3
Komentuoti
mama2019-11-22
atrinkti sėkmingai iš vieno kandidato ir tai tampa tradicija ,ar ne keista ir ne juokinga...apgalvota ir nuspręsta,.... apie Jotvingių ir suaugusių nugalėtojus dar vasarą miestelėnai kalbėjo ir kažkaip pasitvirtino...kažkas nesaugo paslapčių.
Jorė2019-11-22
Sveikinam.Senamiesčio prad. įneškit najų vėjų,išguikit stagnaciją.Kiekvienas vaikas asmenybė,o ten manoma ,kad tik patogūs vaikai puikūs.Ir daug susireikšminimo.
skaitytoja2019-11-21
,,...vadovai sekmingai atrinkti" - skamba graziai, ypac zinant, kad konkursa laimejo be dideles konkurencijos, tiksliau, jokios, po 1 kandidata konkursas!
traffix.lt