18 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
VideoreportažaiAlytus
2019 Lapkričio 20d.
2

UNICEF memorandumą dėl draugiško miesto vaikams Alytus pasirašė pirmas (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerija

Alytaus miesto savivaldybė pasirašo sutartį su Jungtinių tautų vaikų fondu UNICEF (angl. The United Nations Children's Fund), jo nacionaliniu komitetu.

Pasaulio vaikų dieną Alytaus miesto savivaldybės ir UNICEF atstovai susirinko Šv. Benedikto gimnazijoje.

„Kažkada Alytus buvo jauniausias miestas, o dabar pasirašysime sutartį dėl draugiško miesto vaikams, koks jis ir yra“, - renginį pradėjo miesto meras Nerijus Cesiulis, pasidžiaugęs, kad UNICEF kandidatu Alytus Lietuvoje taps su Vilniumi ir Kaunu.

Alytus pirmasis pasirašo pasaulinio vaikams draugiško miesto kandidato memorandumą Lietuvoje", - patvirtino UNICEF Lietuvos nacionalinio komiteto vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulienė, priminusi, kad pagrindinė tokio miesto teisė bus vaikų dalyvavimo teisė ir visiems linkėjo kurti dar gražesnį Alytų.

Pasirašant sutartį su pasaulio vaikų diena Alytuje paminėta ir ir Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos 30-mečio data, o vaikai išsakė savo pageidavimus, ko jie norėtų Alytuje: naujų architektūrinių sprendimų, vandens parko ir t. t.

Memorandumo pasirašymo metu gimnazistai gyvai atliko Michael Jackson ir Lionel Richie kūrybos dainą „Mes esame pasaulis“, o meras N. Cesiulis ir UNICEF vadovė Lietuvoje J. Majauskaitė-Staniulienė be parašų dėjimo gavo ir papildomų užduočių, įsiamžinti vaikų asmenukėse.

Improvizuotos spaudos konferencijos formato renginį vedė gimnazistai Dainora ir Vytenis.

Lietuvoje pirmojo tokio memorandumo pasirašymą vainikavo bendra nuotrauka. Joje miesto meras N. Cesiulis, greitai pakeitęs oficialų aprangos kodą, įsiamžino su UNICEF marškinėliais.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
pilietis 22019-11-20
Nuostabi mintis, be draugystės mes visi nebūtume vieningi !
pilietis2019-11-20
Fainas renginys. Misija graži
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje