3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Gruodžio 9d.
0

„Suwalki blues“ organizatorius į koncertą Alytuje kviečia su grupe „Bang on blues“

titleNuotraukų galerijaB. Topolski

„Gruodžio 19 dieną į Lietuvą grįžtame su grupe „Bang on blues“ ir koncertuosime kalėdiniame Alytaus bliuzo klubo vakare“, - paskelbė Lenkijoje didžiausio bliuzo festivalio „Suwalki blues“ organizatorius, gitaristas Bogdan Topolski.

Nuo paskutinio pasirodymo Alytuje prieš trejetą metų grupė „Band on blues“ koncertavo tiek festivaliuose Lenkijoje (Suvalkų, Torunės, Varšuvos), tiek Prancūzijoje („Bay car blues“), Šveicarijoje („Sierre blues festival“), o prieš tai viešėjo ir bliuzo renginiuose Čekijoje, Norvegijoje („Notodden blues fest“) ir kitų šalių scenose.

Pastaraisiais mėnesiais B. Topolski daugiausia koncertuoja su legendinio gitaristo, buvusio grupių „Skid Row“, „Thin Lizzy“ nario Gary Moore sūnumi Jack Moore.

Į Lietuvą vienam vakarui grįšiančiam B. Topolskiui tai bus 6-asis koncertas Alytuje per paskutinius 16-a metų, anksčiau čia jis grojo ne tik su „Bang on blues“, tačiau ir su kolega gitaristu Chip Jordan (JAV), su „The Doors“ projektu, o taip pat grupėmis „Shamrock“ ir „Shiver blues band“.

Koncerto informacinis portalas – Alytausgidas.lt. 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt