0 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Lapkričio 19d.
0

Į literatūrinį lapkričio traukinį Alytuje lips jauni poetai, aštrialiežuvė kritikė ir reperis

titleNuotraukų galerijaAsociatyvi iliustracija

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje jau ruošiamas „peronas“ paskutiniam šių metų improvizuotam traukiniui.

Regis, literatūros ir muzikos renginių ciklas „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“ šį kartą bus užbaigtas itin originaliai. Į Alytų žada atvykti drąsi, savo žodžių kojinėse neslepianti ketveriukė: du jaunosios kartos poetai – Mantas Toločka ir Ernestas Noreika, aštrialiežuvė literatūros kritikė Elžbieta Banytė bei reperis Omerta (Julius Podlipajevas).

E. Noreika-Beeta – poetas, reperis, trijų poezijos knygų („Povų ežeras“, „Andalūzijos šuo“, „Apollo“) autorius, Z. Gėlės ir Jaunojo jotvingio premijų laureatas:

„Paleidžiu kūrinį ir jis jau savarankiškai klajoja tiek išorėje, tiek žmogaus viduje. Jis savaime yra gyvas ir kaip jis ten žmoguje kerojasi yra tik to žmogaus ir eilėraščio reikalas“.

M. Toločka – jaunasis poetas, humanitaras, rašantis sonetus, neseniai išleidęs debiutinę eilėraščių knygą „Popierinė“:

„Poezija gali rastis iš bet kur – net iš neurozės, pykčio, noro save išvemti. Labai nemėgstu apibendrinimų ir poetų, kurie staiga žino, iš kur randasi poezija“.

J. Podlipajevas-Omerta – vienas ryškiausių lietuviško repo atlikėjų, ne kartą nominuotas „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, išleidęs pirmą trigubą ir pirmą akustinį Lietuviško repo albumus:

„Aš įsitikinęs, kad kiekvienas iššūkis – tai dovana, įvyniota į problemą, ir kuo didesnė problema, tuo didesnę dovaną gauni.“

Lapkričio 27 d., trečiadienį, 17 val. Alytaus J. Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2).

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt