21 c Alytus
Šeštadienis, Birželio 6d.
Krepšinis
2019 Lapkričio 18d.
0

„Žalgirio“ padėka Alytaus gaisro gesintojams – rungtynėse su „Crvena zvezda“ (ATNAUJINTA)

title„Žalgirio“ arenoje rungtynes tarp Kauno ir Belgrado komandų Alytaus gaisro gesintojai stebės nemokamai Alytausgidas.lt skaitytojos nuotr.

„Žalgirio“ arenoje lapkričio 21 dieną Kauno „Žalgirio“ žais Eurolygos 10-ojo turo rungtynes su Belgrado (Serbija) „Crvena zvezda“ krepšininkais, o šis susitikimas bus ypatingas tuo, kad kartu  bus paminėta artėjanti Lietuvos kariuomenės diena, o iš Alytaus, Marijampolės, Prienų ir Kauno rungtynių stebėti atvyks daugiau nei 200 ugniagesių.

Prieš mėnesį laiko Alytuje kilusį milžinišką gaisrą net 10 dienų likvidavo savo sveikata rizikavusios ugniagesių brigados iš kelių Lietuvos miestų.

Padėką išreikšti norintys Lietuvos čempionai drauge su savo partnere UAB „Kautra“ keturiais didžiuliais autobusais į rungtynes lapkričio 21-ąją suveš 164 ugniagesius iš Alytaus, Marijampolės ir Prienų, prie kurių prisijungs ir 60 ugniagesių iš Kauno.

„Alytuje dirbame jau keliolika metų. Norėjosi prisidėti ir padėkoti vyrams dirbusiems tomis ekstremaliomis sąlygomis. O kokia geriausia dovana gali būti lietuviui vyrui? Krepšinio rungtynės“, – sakė „Kautros“ marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo „Dzūkijos“ krepšinio komandą valdančios įstaigos „Dzūkijos sportas“ vadovė Laima Pačėsienė, Alytaus komanda taip pat prisidėjo prie padėkos gaisro Pramonės g. 1 gesintojams, ugniagesius į sezono rungtynes namų arenoje pakviesdami nemokamai.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis