1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
112Transportas
2019 Lapkričio 17d.
0

Vagis domina žemės ūkio technika

titleAsociatyvi iliustracija

Vis daugiau ilgapirščių domina traktoriai. Per pusę lapkričio mėnesio į Alytaus apskrities policijos suvestines pateko ne vienas su minėta technika susijęs pranešimas, tokių taip pat netrūko spalį ir rugsėjį.

Į policiją kreipėsi vyras (g. 1983 m.), dėl to, kad internete pagal skelbimą į banko sąskaitą pervedė 350 eurų už traktorių „Mitchubshi MT 180“, tačiau iki šiol prekės nesulaikė, o pinigų neatgavo.

Lapkričio 11 d. Barčių kaime (Varėnos r.) buvo įsibrauta į vyrui (g. 1962 m.) priklausančios sodybos garažus, o iš ten buvusių traktorių „Belarus“ išleista, pavogta 100 litrų žymėto dyzelinio kuro, dingo ir išilginė metalinė tvirtinimo traukė. Nuostolis – 150 eurų.

Lapkričio 8 d. apie 8 val. 45 min. Antakalnio kaime (Prienų r.) iš vyrui (g. 1947 m.) priklausančio ūkio, iš kieme stovėjusių neužrakintų transporto priemonių, buvo pavogtas akumuliatorius (iš traktoriaus „Kirovec K-701“), du akumuliatoriai (iš traktorių „T-25“ ir „DT-75“), o iš dviejų ganyklų pavogti du akumuliatoriai. Nuostolis – 816 eurų.

Spalį ilgapirščius domino traktoriai Varėnos rajone. Buvo gautas bendrijos pavaduotojo pareiškimas, kad Panočių kaime nenustatytas asmuo ar asmenys iš bendrijai priklausančių traktoriaus „New Holland“ ir kombaino „New Holland TC“ kuro bakų išleido ir pavogė 700 litrų žymėto dyzelinio kuro. Nuostolis – 525 eurai. Laukiapušio kaime, iš sodybos ūkinio pastato, sugadinus durų spyną, buvo pavogtas jame paliktas vyrui (g. 1976 m.) priklausantis traktorius „Craftman“, skirtas pjauti žolei. Nuostolis nustatinėjamas.

Birštono savivaldybės Matiešionių kaime, aptvertoje užrakintoje nesaugomoje teritorijoje, kur buvo laikoma įmonei priklausanti technika, rugsėjį pastebėta, kad nuo traktoriaus „Gehl 5640 Turbo“ pavogtas gręžimo įrenginys su 30 cm skersmens 2 m ilgio metaliniu grąžtu. Nuostolis – 2 tūkst. 900 eurų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt