0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Futbolas
2019 Lapkričio 17d.
2

P. Golubickas: „Malonu, kai su tavo pavarde siejami garsių klubų vardai”

titleAtakuoja Alytaus futbolo akademijos „Dainava” auklėtinis P. Golubickas

Prieš metus tik patys akyliausi Lietuvos futbolo žinovai ir LFF I lygos žiūrovai žinojo Pauliaus Golubicko pavardę. Metams artėjant prie pabaigos futbolininkas jau turi Lietuvos aukščiausios lygos čempiono vardą ir yra įsitvirtinęs vyrų rinktinės gretose.

„Kiek teko žaisti vyrų futbole, man tai – geriausi metai. Iškovojom visus titulus Lietuvoje, tik pritrūko šiek tiek sėkmės Europoje. Individualiai buvo neblogas sezonas“, - apibendrina sezoną žaidėjas, labiausiai besidžiaugiantis žaidybiniu laiku ir tuo, kad beveik neturėjo traumų.

P. Golubickas pripažino, jog žiemą gavęs Marijampolės „Sūduvos“ pakvietimą nesitikėjo tiek rungtyniauti. „Galvojau išbėgsiu į aikštę 15-20 minučių, bet taip susiklostė kad tapau pagrindiniu žaidėju ir labai tuo džiaugiuosi. Taip išėjo palaipsniui. Jautėsi ir trenerio pasitikėjimas, ir žaidėjų pasitikėjimas. Po truputį ir paties pasitikėjimas savimi išaugo. Vis daugiau žaidžiau, pelniau įvarčių“, - svarstė Paulius.

P. Golubickui rinktinės gretose dar nėra tekę patirti pergalės džiaugsmo, tad jis teigia norintis šį jausmą patirti, bet vertina ir gautas nesėkmių pamokas. „Nelaimime, bet stengiamės, atiduodame visas jėgas. Tikiuosi rezultatų ateityje. Kaip sportininkas nori laimėti, kiekvienos pralaimėtos rungtynės tave smukdo žemyn – psichologiškai ir fiziškai. Norisi tik pergalių, bet yra ir dalykų, iš kurių reikia pasimokyti. Kiekviena pergalė ar net lygiosios pridėtų daugiau pasitikėjimo, komanda galėtų judėti tik į priekį.“

Jauno futbolininko teigimu, jis kol kas per daug negalvojo apie tai, kur žais kitą sezoną – ar liks Lietuvoje, ar bandys laimę užsienyje. „Žinoma, malonu, kai su tavo pavarde viešumoje siejami garsių klubų vardai. Bet į tai kol kas nesu susitelkęs, yra likusios kelios rungtynės, reikia užbaigti sezoną ir tada matysime“, - sakė perspektyvus žaidėjas, jei vyksiantis į užsienį, ten, kur nuvažiavęs nesėdėtų ant suolo, o gautų žaidybinės praktikos.

P. Golubicko svajonė nuo mažens – žaisti „Barcelona“ klube: „Viską darau, kad ten atsidurčiau. Jei nepavyks tiesiog norėčiau žaisti kuo geresnėje komandoje“.

Šiame sezone P. Golubickas įmušė 8 įvarčius. Šiemet pasižymėjęs ne tik įvarčiais, tačiau ir rezultatyviais perdavimais, pasirodymą „Sūduvoje“ tęsiantis futbolininkas priklauso „Dainavai“. Alytaus futbolo auklėtinį savo gretose išlaikyti nori šiemet Lietuvoje viską laimėjęs Marijampolės klubas, o pakviesti pas save siekia Austrijos, Lenkijos, Olandijos, Rusijos ir kitų šalių komandos.


Komentarai

2
Komentuoti
Super2019-11-18
Jis užaugo FA Dainavoje!
Laima2019-11-18
Šaunuolis Paulius. Džiaugiamės buvusio Alytaus Dainavos progimnazijos mokinio sėkme.
traffix.lt