5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
VideoreportažaiTransportasŠvietimas
2019 Lapkričio 15d.
0

Gimnazistams pristatė autosportą ir jo galimybes

titleNuotraukų galerija

Nuo 11 metų sportinį automobilį vairuojantis alytiškis Lukas Jaruševičius kartu su automobilių sporto žinovu, populiarintoju Ronaldu Rutkausku Alytaus Jotvingių gimnazistams pademonstravo tris „Marimotors racing" komandos sportinius automobilius.

Socialinės akcijos tikslas – supažindinti jaunuolius , kurie jau vairuoja, ar greitai sės prie vairo su vairavimo kultūra, bei automobilių sporto galimybėmis, o gal net ir būsima karjera.

Lukas pats mokosi Alytaus Jotvingių gimnazijoje, todėl bendramoksliams mielai parodė techniką, kuria naudojasi „Marimotors racing" komandos lenktynininkai.  

Visi norintieji galėjo sėsti prie sportinių automobilių vairo. R. Rutkauskas jaunimą supažindino su automobilių sportu ir galimybe iš to uždirbti.

Naujasis Jotvingių gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas mano, kad  pamokos su savo reikalo žinovais, profesionalais labiau sudomina jaunuolius.

Jotvingių gimnazijos moksleivis L. Jaruševičius – vienas perspektyviausių jaunųjų miesto lenktynininkų. Alytiškis „Ford Fiesta" markės automobiliu šiemet startavo „Street race" čempionate ir iškovojo penktą vietą.

Prieš dvejus metus į Jotvingių gimnaziją galingą šonaslydžio automobilį moksleiviams pristatė buvęs šios gimnazijos moksleivis Evaldas Baciuška. 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt