14 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Videoreportažai
2019 Lapkričio 14d.
9

Išeiti iš „komforto zonos“ mėgino Meteliuose

titleNuotraukų galerijaJūratės Marčiulaitienės nuotr.

Wim Hofo metodo mokymuose, dalyviai, panorę susidraugauti su šalčiu, ieškantys iššūkių, nebijantys išeiti iš „komforto zonos“ ir, žinoma, siekiantys išlaikyti nepriekaištingą sveikatą ir puikią savijautą, suvažiavo į Metelius (Lazdijų r.) iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių ir Šilutės.

Komfortas – didžiausias sveikatos priešas. Lepindami savo kūną įvairiais patogumais, mes slopiname imuninę sistemą. Norėdami tapti atsparesni, turime atsigręžti į gamtą. Vienas iš efektyviausių būdų stiprinti imuninę sistemą yra šaltis. Tuo net neabejoja W. Hofo pasekėjas, vienas pirmųjų Lietuvoje šio metodo sertifikuotas instruktorius Arūnas Degutis. „Šio metodo pagrindinis tikslas – sustiprinti imuninę sistemą, galimybė leisti kūnui priešintis įvairioms ligoms. Jis susidaro iš trijų pagrindinių dalių: kvėpavimo, šalčio ir minties koncentracijos,“ – sakė A. Degutis.

„Gyvenime reikia iššūkių. Apie šį metodą išgirdau prieš du metus ir panorau jį išbandyti. Labai apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad tokie mokymai organizuojami ir Lietuvoje,“ – tikino Ramunė Petrulytė.

„Kiekvieną žiemą jaučiu diskomfortą. Noriu nugalėti savo baimes ir susidraugauti su šalčiu,“ – atviravo kitas mokymų dalyvis Gintautas Andriuškevičius. „Noras susidraugauti su šaltu vandeniu atėjo pas mane iš vidaus. Vienam tai padaryti nėra lengva. Šalčio baimę nugalėti komandoje drauge su kitais yra žymiai lengviau,“ – sakė Gintautas Čiakas, į Dzūkiją atvykęs kartu su žmona Dangira ir seserimi Jūrate.

W. Hofo pasekėjai tikina, kad žmonės gali pagydyti daugelį ligų ar užkirsti joms kelią, įveikti depresiją, skausmą, baimę ir  nerimą. Praktikuojantiems šį metodą sustiprėja imuninė sistema, pagerėja psichologinė būsena, atsiranda energijos antplūdis, sumažėja stresas, pagerėja koncentracija ir dėmesio sutelkimas, miegas tampa žymiai kokybiškesniu, geriau toleruojamas šaltis.

W. Hof metodo praktikos, nuostabi gamta, jauki atmosfera svečių namuose „Vivaldi“, vegetarinė mityba, ankstyvo ryto mankšta ir daug įspūdžių padovanojęs trijų valandų žygis Širvinto miško pelkynais mokymų dalyviams suteikė daug motyvacijos ir noro dar labiau atsigręžti į gamtą ir dalintis tuo su kitais.

Dzūkijoje pirmi W. Hofo Mokymai buvo surengti Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ iniciatyva

Jūratė Marčiulaitienė

/yt1/

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

9
Komentuoti
O kur2019-12-22
pati sau graži?
Speigas2019-12-13
Kodėl pats apsirengęs instruktorius
Rolandas2019-11-19
Su Wim hofo metodu prieš metus teko susipažinti Vokietijoje. O dabar jau šis sveikatingumo metodas jau ir Lietuvoje. Valio mes artėjame prie vakarų europos ne tik kainomis bet ir sveikatos puoselėjimu. Daugiau tokių ryžtingų žmonių Lietuvoje. Šaunuoliai!
Greta2019-11-15
Pagaliau į Lietuvą ateina sveiko mastymo banga. Visame pasaulyje į tokius žmones žiūrima su pagarba, nes tai sveiką gyvenimo būdą propaguojantis judėjimas, kuris dar sunkiai mina kelius Lietuvoje. Sveikinu tokius žmones, kurie rodo pavyzdį kitiems, o ne dejuoja kad viskas blogai ir toliau labiau mėgsta lankytis pas gydytojus ir vaistininkus.
Ar uzsiraset į donorų klubą ?2019-11-15
Nes kai reikės inkstų kurie peršalę nebeveiks bus galima prašyti pas brolius ir seseris
Goda2019-11-15
...pavydziu,ir as noreciau........
Fuo2019-11-15
Durniu gauja susirinko
ALGIS2019-11-15
geri ponios mangai
SUSAN BENSON2019-11-15
Sveiki ponios ir ponai, ar jums skubiai reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos ar hipotekos paskolos? Jei taip, patarsiu susisiekti su „Sunshine Financial Group“ šiuo el. Pašto adresu (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), kad gautumėte paskolą.

„Sunshine Financial Group“ yra išsami finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti jūsų turtus teikiant individualizuotas paslaugas ir žinias.

Jei jums buvo taip sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institutų, nesijaudinkite daugiau, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, susidūrusių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kreipdamiesi su mumis, kreipiatės į patikimą įmonę, kuriai rūpi jūsų finansavimo poreikiai. Visais būdais jums bus pasirūpinta.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI;
- Taikyti bet kur ir bet kada.
- Gaukite grynųjų per mažiau nei 24 valandas
- Pasiskolinkite nuo 2000 iki 20 milijonų eurų
- Jokių paslėptų mokesčių.
- 3% subsidijuojama palūkanų norma
- Turite galimybę pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1-30 metų laikotarpiui.
- Mes siūlome tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas paskolas

Jei jums reikia skubios paskolos per 24 valandas, maloniai parašykite į žemiau esantį el. Laišką, kad gautumėte daugiau informacijos
Kontaktas el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
„WhatsApp“ kontaktinis asmuo: +447903159998
Laukiame jūsų nuomonės
traffix.lt