7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonas
2019 Lapkričio 14d.
1

Alytaus rajono ugniagesių interesai apginti – premijos bus skirtos

titleAlytaus rajono ugniagesiai dėkojo savivaldybės vadovams ir džiaugėsi, kad jų interesai buvo apginti

Vidaus reikalų ministerija (VRM) statutiniams ugniagesiams, gesinusiems gaisrą padangų perdirbimo įmonėje Alytuje, skyrė pinigines premijas po 1 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių. Alytaus rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesiai-gelbėtojai premijų negavo tik todėl, kad yra nestatutiniai, t.y. neturi valstybės tarnautojo statuso.

Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdas Vrubliausko atkaklumo dėka savivaldybę pasiekė gera žinia – premijos ugniagesiams bus skirtos, taip pat bus tikrinama jų sveikata.

Meras A. Vrubliauskas, sužinojęs, kad rajono ugniagesiai liko be premijų, skubiai kreipėsi į Vidaus reikalų ministrę Ritą Tamašunienę, viceministrą Česlovą Mulmą, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovą Saulių Greičių, kad rajono ugniagesiai tai pat būtų premijuoti.  

„Jie irgi sunkiai dirbo, rizikavo savo gyvybe, sušalę, permirkę gesino gaisrą, tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir statutiniai ugniagesiai. Tai kodėl VRM juos nuskriaudė, neskirdama premijų? “, – stebėjosi rajono vadovas.

„Mes nebijojome darbo, darėme viską, ką reikėjo, nesame išrankūs. Bet mūsų nurašyti negalima“, – nuoskaudų neslėpė rajono ugniagesiai.

Po mero skambučio atsakingoms institucijoms buvo sušauktas skubus pasitarimas dėl premijų skyrimo Alytaus rajono ugniagesiams, jų sveikatos patikrinimo. Pasitarime priimtas sprendimas skirti premijas ir Alytaus rajono nestatutiniams ugniagesiams-gelbėtojams, sudaryta galimybė pasitikinti sveikatą Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centre.

Gaisrą padangų perdirbimo įmonėje Alytuje gesino 16 Alytaus rajono Alovės ir Miroslavo komandos ugniagesių-gelbėtojų.

Ugniagesiai džiugią žinią, kad ir jiems bus išmokėtos premijos išgirdo šiandien Alytaus rajono savivaldybėje vykusiame susitikime su savivaldybės administracijos direktore Gintare Jociunskaite ir rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos direktorės pareigas einančia Lina Ribokiene.

Vyrai dėkojo rajono savivaldybės vadovams ir džiaugėsi, kad jų interesai buvo apginti.

„Džiugu, kad ugniagesiams padaryta skriauda ištaisyta“, – kalbėjo meras A. Vrubliauskas, šiuo metu išvykęs į Europos Sąjungos Regionų komiteto posėdį Briuselyje. 

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

1
Komentuoti
SUSAN BENSON2019-11-15
Sveiki ponios ir ponai, ar jums skubiai reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos ar hipotekos paskolos? Jei taip, patarsiu susisiekti su „Sunshine Financial Group“ šiuo el. Pašto adresu ([email protected]), kad gautumėte paskolą.

„Sunshine Financial Group“ yra išsami finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti jūsų turtus teikiant individualizuotas paslaugas ir žinias.

Jei jums buvo taip sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institutų, nesijaudinkite daugiau, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, susidūrusių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kreipdamiesi su mumis, kreipiatės į patikimą įmonę, kuriai rūpi jūsų finansavimo poreikiai. Visais būdais jums bus pasirūpinta.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI;
- Taikyti bet kur ir bet kada.
- Gaukite grynųjų per mažiau nei 24 valandas
- Pasiskolinkite nuo 2000 iki 20 milijonų eurų
- Jokių paslėptų mokesčių.
- 3% subsidijuojama palūkanų norma
- Turite galimybę pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1-30 metų laikotarpiui.
- Mes siūlome tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas paskolas

Jei jums reikia skubios paskolos per 24 valandas, maloniai parašykite į žemiau esantį el. Laišką, kad gautumėte daugiau informacijos
Kontaktas el. Paštu: ([email protected])
„WhatsApp“ kontaktinis asmuo: +447903159998
Laukiame jūsų nuomonės
traffix.lt