15 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
Eismas
2019 Lapkričio 14d.
3

Naujosios-Statybininkų g. sankryžoje – dvi papildomos šviesoforų sekcijos

titleAMS.lt nuotr.

Trečiadienį Naujosios-Statybininkų gatvės sankryžoje sumontuotos dvi papildomos šviesoforų sekcijos su žalia rodykle, informuoja Alytaus miesto savivaldybė.

Viena jų leidžia sukti į dešinę degant raudonos spalvos šviesoforo signalui iš Statybininkų g. į Naująją gatvę, kita iš Naujosios g. į Statybininkų g. 

Šie nauji dešinės krypties sekcijiniai šviesoforai sumontuoti, panaikinus žalias rodykles nuo šviesoforų. Planuojama, kad greitu metu žalios rodyklės sekcijiniai šviesoforai bus sumontuoti ir Naujosios-Žuvinto-Raudonkalnio gatvių sankryžoje.

Alytaus mieste yra 20 šviesoforais reguliuojamų sankryžų, iš kurių žaliųjų rodykliųyra 7. Rekonstruojant Naujosios, Putinų ir Kalniškės gatvių sankryžą, šviesoforai jau buvo įrengiami be žaliųjų rodyklių, praėjusiais metais rekonstruotas šviesoforas, kuriame buvo panaikintos žaliosios rodyklės A. Jonyno ir Putinų gatvių sankryžoje.

Sankryžose, kurias planuojama rekonstruoti, pvz., Ulonų, Santaikos ir Pulko g., nebus papildomai investuojama į šviesoforo pakeitimą. Eismo sąlygos bus gerinamos rekonstruojant sankryžas.

Šiuo metu yra rengiamos Pulko ir Jotvingių g. sankryžoje esančių šviesoforų rekonstrukcijos pirkimo sąlygos.


Komentarai

3
Komentuoti
SUSAN BENSON2019-11-15
Sveiki ponios ir ponai, ar jums skubiai reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos ar hipotekos paskolos? Jei taip, patarsiu susisiekti su „Sunshine Financial Group“ šiuo el. Pašto adresu (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), kad gautumėte paskolą.

„Sunshine Financial Group“ yra išsami finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti jūsų turtus teikiant individualizuotas paslaugas ir žinias.

Jei jums buvo taip sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institutų, nesijaudinkite daugiau, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, susidūrusių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kreipdamiesi su mumis, kreipiatės į patikimą įmonę, kuriai rūpi jūsų finansavimo poreikiai. Visais būdais jums bus pasirūpinta.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI;
- Taikyti bet kur ir bet kada.
- Gaukite grynųjų per mažiau nei 24 valandas
- Pasiskolinkite nuo 2000 iki 20 milijonų eurų
- Jokių paslėptų mokesčių.
- 3% subsidijuojama palūkanų norma
- Turite galimybę pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1-30 metų laikotarpiui.
- Mes siūlome tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas paskolas

Jei jums reikia skubios paskolos per 24 valandas, maloniai parašykite į žemiau esantį el. Laišką, kad gautumėte daugiau informacijos
Kontaktas el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
„WhatsApp“ kontaktinis asmuo: +447903159998
Laukiame jūsų nuomonės
2019-11-14
Sutvarkykit šviesaforus Putinu-Jonyno,nes eiles iki gulbynes tesiasi,kokia zmones smarve kvepuoja kaip tokia eile prie šviesaforu,ar taip buvo anksciau praregekit.
Rtuodhjk2019-11-14
Durniu laivas
traffix.lt