12 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
AlytusVerslas
2019 Lapkričio 14d.
1

Už laiku neišvežtas atliekas „Ekonovus“ bendrovei skirta tūkstantinė bauda (PAPILDYTA. KOMENTARAS)

titleNuotraukų galerijaARATC kokybės inspektoriai rado beveik pusšimtį laiku neištuštintų konteinerių

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) kokybės inspektoriai Alytaus mieste patikrino bendrojo naudojimo pakuočių konteinerius ir keliasdešimt jų rado pilnus popieriaus pakuočių, kurios pagal nustatytą grafiką turėjo būti išvežtos lapkričio 8-9 dienomis.

Inspektoriai suskaičiavo 48 neištuštintus popieriaus pakuočių konteinerius ir baudą bendrovei „Ekonovus“ už nekokybiškai atliktą paslaugą – po 57, 92 euro už kiekvieną neištuštintą konteinerį. Iš viso – daugiau kaip 2 tūkst. 780 eurų. Jau kitą dieną po inspektorių patikrinimo popieriaus atliekos iš visų pripildytų konteinerių buvo surinktos ir išvežtos.

„Ekonovus“ atstovai paaiškino, kad laiku to nepadarė, mat buvo sugedęs atliekas surenkantis automobilis. Tačiau sutartyje numatyta, kad apie iškilusias kliūtis turi būti iš karto informuojama, o  problemą privalu išspręsti per 24 valandas. Šiuo atveju tai nebuvo padaryta.

„Atvejai, kai vežėjams tenka skirti tokio dydžio baudas retai pasitaiko. Dažniau būna, kai neišvežtas lieka vienas kitas bendro naudojimo ar individualus konteineris“,  – sakė ARATC atliekų tvarkymo paslaugų ir  kontrolės padalinio  kokybės inspektorius Algimantas Dirsė.  Jis patikino, kad į atliekų vežėjus ARATC žiūri kaip į savo veiklos partnerius, tačiau tai nesumažina reiklumo paslaugos kokybei.

„Mes prašome gyventojų rūšiuoti atliekas, nes tai yra vienintelis kelias išvengti rinkliavos didinimo, tad privalome užtikrinti, kad jų išrūšiuotos atliekos būtų tinkamai tvarkomos“, - kalbėjo A. Dirsė, primindamas, kad už išrūšiuotų pakuočių atliekų tvarkymą gyventojams mokėti nereikia – už tai sumoka gamintojai importuotojai.

PAPILDYTA. KOMENTARAS

„Ekonovus“ Alytaus regiono padalinio vadovė Gintarė Pocevičiūtė:

- Apgailestaujame dėl nepatogumų, kurie kilo Alytaus gyventojams. Šiuo metu popieriaus pakuočių atliekos jau išvežtos, tad miestiečiai gali atsakingai rūšiuoti šias atliekas.

Situacija susiklostė nedėkinga: kaip tik lapkričio 9-ąją, šeštadienį, kai turėjome surinkti minimas atliekas, sugedo tam skirtas sunkvežimis. Pripažįstame, kad buvo trikdžių informacijos apie tai perdavime ir pakaitinio automobilio sukoordinavime.

Prisiimame atsakomybę ir stengsimės griežčiau bei aiškiau suderinti šį procesą, kad gyventojai galėtų patogiai rūšiuoti atliekas – juk visi kartu turime rūpintis mus supančia aplinka.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
SUSAN BENSON2019-11-15
Sveiki ponios ir ponai, ar jums skubiai reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos ar hipotekos paskolos? Jei taip, patarsiu susisiekti su „Sunshine Financial Group“ šiuo el. Pašto adresu (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), kad gautumėte paskolą.

„Sunshine Financial Group“ yra išsami finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti jūsų turtus teikiant individualizuotas paslaugas ir žinias.

Jei jums buvo taip sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institutų, nesijaudinkite daugiau, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, susidūrusių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kreipdamiesi su mumis, kreipiatės į patikimą įmonę, kuriai rūpi jūsų finansavimo poreikiai. Visais būdais jums bus pasirūpinta.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI;
- Taikyti bet kur ir bet kada.
- Gaukite grynųjų per mažiau nei 24 valandas
- Pasiskolinkite nuo 2000 iki 20 milijonų eurų
- Jokių paslėptų mokesčių.
- 3% subsidijuojama palūkanų norma
- Turite galimybę pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1-30 metų laikotarpiui.
- Mes siūlome tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas paskolas

Jei jums reikia skubios paskolos per 24 valandas, maloniai parašykite į žemiau esantį el. Laišką, kad gautumėte daugiau informacijos
Kontaktas el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
„WhatsApp“ kontaktinis asmuo: +447903159998
Laukiame jūsų nuomonės
traffix.lt