14 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
2019 Lapkričio 12d.
9

Premjeras Aplinkos apsaugos departamento Alytaus valdybą pavadino neįgalia

titleAlytausgidas.lt nuotr.

„Matau visišką neįgalumą“, - kalbėdamas apie Aplinkos apsaugos departamento darbą šalinant gaisro Alytaus padangų perdirbimo gamykloje padarinius pareiškė Lietuvos Respublikos vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis ir paragino Aplinkos ministrą Kęstutį Mažeiką priimti sprendimus ir perimti darbus iš šios ministerijai pavaldžios įstaigos Alytaus valdybos.

Alytaus valdybai vadovauja Skirmantas Pocius, o jam pavaldūs, tose pačiose patalpose Kauno g. 69, veikia ir Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamentas su vadovu Česlovu Meržvinsku bei gaisro metu jau pagarsėjusiu vyriausioju specialistu Jauniumi Janoniu. 

S. Skvernelio teigimu, be Vyriausybės įsikišimo atliekos iš gaisravietės Alytuje nebūtų pradėtos išvežti.

„Aplinkos ministras turi priimti ryžtingus sprendimus, kad šitą situaciją kontroliuotų nebe Aplinkos apsaugos departamento Alytaus valdyba“, – nurodė premjeras.

Jeigu galima būtų galima pasikliauti Aplinkos apsaugos departamento oficialiai skelbiama organizacine šios įstaigos struktūra už regioninių valdybų veiklą tiesiogiai yra atsakingas departamento vadovo Vaido Laukio pavaduotojas Vaidas Gricius.  

Aplinkosaugininkų nurodymu, gaisro metu Pramonės g. 1 susidariusias nuotekas buvo liepiama išleisti į Nemuną. Nesertifikuoti, tačiau daug ką pasakantys tyrimai, kurių rezultatus pagarsino Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, parodė, kad naftalenas normas viršija 74, benzo(a)pirenas – 93,4, fluorantenas – 134, benzo(b)fluorantenas – 336, o antracenas – 645 kartus!


Komentarai

9
Komentuoti
Korekcija2019-11-13
Straipsnyje derėtų ištaisyti tiek stiliaus, tiek gramatikos klaidas.
alytiskis2019-11-13
teko pastuos aplinkosaugininkus lankytis toj kantoroj tai viens nuo kito siuntinejo,nezino kas uz ka atsakingas
Rotoriai2019-11-13
renkasi kartą per mėnesį, o medžiotojai kas savaitgalį.
Nesvarbu2019-11-13
Seniai reikėjo atleisti iš darbo Alytaus skyriaus vadovus,nes jie dirba aplaidžiai,kai liaudis sako Lietuva švogerių šalis ir patikrintos įmonės lieka be jokių nuobaudų ir leidimus gauna ir t.t.
Bloga2019-11-13
Jau bloga nuo Vilniaus aukščiausios valdžios abejingumo ir neygalumo.Ar kažkas iš valdžios surištas asmeniškai su degusia įmone ir jos savininku????? Ir dėl to bandoma viską užglaistyt???Kas akcininkai tos įmonės?Kodėl mus nuodinę asmenys dar laisvėj?
alytiskis2019-11-13
Prie neigaliu galima priskirti ir vyriausybe,aplinkos apsaugos ministerija bei kitas Vilniuje sedincias aukstas pareigas uzimancias organizacijas
Rotary "broliukai"2019-11-12
Va tau martynai ir mėlynas dangus :) Rotary broliai savus gelbėdami, be tyrimų visą brudą į Nemuną norėjo supilti. Po to Cicėnas būtų tik sau per plikę iš džiaugsmo plojęs, kad įkalčiai žemyn upe... žemyn upe... Tokius aplinkosaugininkus tik į teismą už tiesioginių pareigų nevykdymą ir nusikalstamą pakenkimą žmonių sveikatai bei gamtai
Runkelis to Valius2019-11-12
Kaip tai kam reikia? Ar tau dar neaiškėja sukurta schema, kaip čia gyventi geriau?
valius2019-11-12
Kam jos išviso tokios neįgalios reikia ir dar su tiek darbuotojų .KIek juos kainuoja išlaikyti.Graudu...
traffix.lt

Susiję straipsniai