17 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
Videoreportažai112Eismas
2019 Lapkričio 11d.
1

Nelaiminga sankryža: Vidzgiryje susidūrė BMW ir „Ford" (VIDEOREPORTAŽAS. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerija

Pirmadienį ryte Alytuje, Statybininkų ir Likiškėlių gatvių sankryžoje, susidūrė BMW ir „Ford“ .

Avarija įvyko po septynių. Tuo metu Statybininkų ir Likiškėlių g. sankryžoje neveikė šviesoforas, kurį praėjusią savaitę įvykusio neįskaitinio įvykio metu nukirto ir aplaužė sunkvežimis. 

Iš šalutinės Statybininkų gatvės Punsko g. kryptimi važiavo BMW ir nepraleido tuo metu tiesiai Likiškėlių gate važiavusio „Ford Transit“  mikroautobuso. Transporto priemonės rėžėsi viena į kitą.

Eismo įvykio metu pagalbos prireikė „Forde" buvusiam keleiviui. Jis skundėsi krūtinės skausmu. Keturiasdešimt devynerių metų vyras išgabentas į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę, kur jam nustatytas krūtinės ląstos sumušimas. Po medikų apžiūros vyras išleistas į namus.  Avarijos metu stipriai apgadinti automobiliai.
 
Policijos pareigūnų teigimu, dėl eismo įvykio  kaltas  1966 metais gimęs BMW vairuotojas.  Įvykio vietoje dirbę policininkai patikrino abiejų transporto priemonių padangas, mat nuo lapkričio 11 dienos negalima ekplotuoti automobilių su vasarinėmis padangomis. Abu automobiliai buvo tvarkingi.  
 

PAPILDYTA

BMW, tiesa, ne savo valia, į avarinę situaciją pateko ir penktadienio vakarą.

Kelyje Alytus-Prienai, tarp Miklusėnų ir Genių, prie elektrinės, nuo Alytaus atvažiavęs BMW suko į kairę, tuo metu per ištisinę liniją mėgino lenkti „Toyota“ automobilis, tačiau nesėkmingai.

„Toyota“ nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.

Įvykio vietoje dirbo visos tarnybos, apie sužalotuosius ar aukas nepranešama.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
šoferis2019-11-13
Ka jus cia nusišnekat šviesaforas buvo nukirstas prieš dvi savaites.Lapkricio 1aja jau neveike.Niekaip per dvi savaites sutvarkyti nesugeba.
traffix.lt