2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonasŠvietimas
2019 Lapkričio 8d.
7

R. Geležauską turėtų pakeisti S. Gražulienė

titleS. Gražulienė

Įvyko konkursas Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti. Konkurse direktoriaus pareigoms užimti paraišką buvo pateikusi tik viena kandidatė Miroslavo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Gražulienė.

Konkurso komisija, kuriai pirmininkavo Alytaus rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Žemaitis S. Gražulienės kompetencijas įvertino puikiai ir pripažino laimėjusią konkursą.

S. Gražulienė Alytaus rajono Miroslavo gimnazijoje nuo 2002 metų dirbo mokyklos bibliotekininke ir mokytoja. Nuo 2010 metų pradėjo eiti direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas, kurias eina iki šiol.

Konkurso laimėtoja Vilniaus pedagoginiame universitete yra įgijusi edukologijos bakalauro laipsnį, Alytaus kolegijoje baigusi verslo vadybos mokslus.

S. Gražulienė į direktoriaus pareigas bus paskirta atlikus privalomus patikrinimus nuo 2020 metų sausio 1 d.

Konkursas eiti Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos direktoriaus pareigas vyko pasibaigus įstaigos vadovo kadencijai. Miroslavo gimnazijos direktoriumi 20 metų dirbo Romualdas Geležauskas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

7
Komentuoti
Baisu 2019-11-10
Eikit tevai i mokykla rasyt prasymu iseiti is mokyklos nes direktorius be aukstojo issilavinimo ar bakalauro nedirektorius taip kad tai jusu vaiku ateitis ji negali buti direktore niekaip tai protu neisnesa tegu buna kas buna o ne direktore pateikia diplomus baigimus kad baigus kaska atestatus zmonem irodo kad verta direktores posto ir gali buti mokyklos galva yrodo tegu o spauda uzjudina viska ir pamatysim visi zmones tiesa
Baisu 2019-11-10
Nezinau pries tai buvusi tik bibliotekos darbuotoja toje pacioje mokykloje kaskaip keistai cia ciskas kam lyst saviems tetis muzikos mokytojas mama rusu desto o dukra direktore bus kas cia per nesamone
Nesvarbu2019-11-09
Tai pas konservatorius buvo planuose jau prieš kelis metus, nors Gelažauskas tuo netikėjo. Sonatėlė visus gandus sėkmingai teikė ten kur reikia ... Ji sutverta kaip gandonešis... užuojauta visai gimnazijai.
sLABADA2019-11-08
Buvęs direktorius per rinkimus konservų lankstinukų mokykloje nedalino. Kur jis dabar? Jo pavaduotoja lankstinukus konservų per rinkimus mokykloje dalino. Kur ji dabar?
ABC2019-11-08
O kur magistro laipsnis? Čia kolegija pagrindinis išsilavinimas. Edukologija studijuojama dėl popieriuko ir tik bakalauro
Nieko2019-11-08
Svarbu kad konservatorė
Mokytoja2019-11-08
Užuojauta darbuotojams
traffix.lt