3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytaus rajonasEismas
2019 Lapkričio 7d.
7

Gera žinia sodų bendrijai: gatvę remontuoja savivaldybė

title

Alytaus rajono teritorijoje esančių sodų atstovai kreipiasi į savivaldybę įvairiais klausimais, tačiau bene aktualiausias – keliai ir gatvės. Sodininkai prašo juos suremontuoti, įrengti inžinerines eismo saugą gerinančias priemones, o Alytaus rajono savivaldybė ieško galimybių kaip jiems padėti.

Gerų žinių sulaukė Kaniūkų kaime esanti sodų bendrija „Berželis“. Alytaus rajono savivaldybės prašymu Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos skyrė lėšų sodų teritorijoje esančiai Kaniūkų ir Muiželėnų kaimų Pylimo gatvei remontuoti. Gatvė prasideda nuo sankryžos su Naujakurių gatve ir tęsiasi palei visą sodų bendrijos teritorijos pakraštį.

Gatvės kapitalinio remonto darbus atlieka uždaroji akcinė bendrovė „Gilmera“. 1 km 836 m ir 3,5 m pločio Pylimo gatvė turi būti išasfaltuota iki lapkričio pabaigos. Taip pat bus suremontuotos nuovažos, pagal poreikį  įrengtos naujos vandens perlaidos, apsauginiai metaliniai kelio atitvarai, eismo ženklai, grioviai, sutvirtinti sankasos šlaitai. Šiuos darbus UAB „Gilmera“ įsipareigojo atlikti už 436 tūkst. 968 Eur.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Naujausios žinios

Komentarai

7
Komentuoti
Pritariu2019-12-07
Dviračių takas, nesamonė, o ne kelias. Takelis. Prasilenkti neįmanoma. Bet dabar yra kur paskraidyti piemenims.Reiktų ten policijos.
Xexe2019-11-08
Cia kaip triusikai ir stringai,sik.na nuoga bet su triusikais ahaha taip ir cia,
Aly2019-11-08
Dviraciu takas ne kelias, koks bukaprotis gali tokio plocio kelius projektuoti? Matyt uz kilometrus moka tad ploti galima susiauryt ir iki 2 metru...no kaip prasilengti? Tokie keliai ypač nesaugūs tačiau biznis svarbiau...
ech2019-11-08
Nereikejo daryt, o tai vis nepatenkinti viskuo ir liko :D
2019-11-07
Kaip prasilenkti jei iš priekio atvažiuoja didesnis automobilis???? Dar siauresnio kelio negalima padaryti?Užubalių gyvenvietėj tas pats.Prieš metus išasfaltavo tokią juostelę,o jau dabar šonuose trupa ir lūžinėja kelias.
Klaidinga antraštė2019-11-07
Ne savivaldybė remontuoja, ir net ne savivaldybės, o žmonių prašymu. Savivaldybė tik nuopelnus susirenka.
Gyventoja2019-11-07
Labai įdomu,rajono savivaldybė kelius tvarko,o buvęs seimūnas A.L. vienam rajono kaime perkasinėja kelius ir dar svetimoje žemėje. Turbūt rajono merui taip darbo parūpina.
traffix.lt