16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
AlytusEismasTransportas
2019 Lapkričio 6d.
4

„Rezervuota“ vietos Alytaus centre naikinamos

titleNuimti ženklai Ugniagesių g.

Vyksta pokyčiai Alytaus miesto centre, Ugniagesių g. naikinamos visos rezervuotos automobilių stovėjimo vietos. Šie kelio ženklai bus pakeisti į transporto priemonių stovėjimo vietos ženklus.

Šie pakeitimai priimti Saugaus eismo komisijai atsižvelgus į 2019-08-22 susitikime su Alytaus miesto savivaldybės atstovais, suinteresuotais asmenimis bei įmonėmis dėl automobilių stovėjimo vietų Ugniagesių ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse išsakytą daugumos nuomonę panaikinti visų kelio ženklų  Nr. 531 „Rezervuota stovėjimo vieta“, pastatytų savivaldybės bendro naudojimo teritorijoje Ugniagesių g., galiojimą. Minėtoje gatvėje esantys ženklai bus pakeisti kelio ženklais Nr. 528 „Transporto priemonės stovėjimo vieta“.

Norime atkreipti dėmesį, kad transporto priemones galima statyti tik kelio ženklais pažymėtose vietose, kadangi įvažiuojant į šią teritoriją yra įrengti kelio ženklai Nr. 540 „Zona, kurioje draudžiama stovėti“.

Asmenims, kurių „P rezervuota“ leidimų galiojimo terminas nėra pasibaigęs, bus proporcingai grąžinti pinigai už nepanaudotą laikotarpį. Todėl kviečiame kreiptis į savivaldybės administraciją su prašymu, kuriame turi būti nurodyta, kam ir į kokią sąskaitą grąžinti pinigus, bei pridėti turimus „P rezervuota“ leidimus.


Komentarai

4
Komentuoti
qqq2019-11-07
Kaip tokia viena buvusio tarybos nario mama pasieme aikstele is daugiabucio- verslas verke , kad va klientai neturi kur statyti masinu , verslas zlugs. Bet esmeje ne klientai, ten stato masinas visokie darbuotojai ar direktoriai . Nieko bendro su klientais. Buvo baisu ziureti kaip visos vietos staiga tapo rezervuotomis. Kada statymo aikstele priklause daugiabuciui, nekildavo problemu , daug maz tilpdavo visi ir gyventoju auto ir verslininku. Pats miestas kaltas , kad nesugebejo apginti viesojo intereso , dabr vargsta visi ten gyvenantys ir ten dirbantys
ALGIS2019-11-07
nieko pastovaus nera .Gal apmokestinkit stovejima prie Nemuno pard.ir prie sv .nijoles baznycios
Po siupeliuka2019-11-07
Ir padangų utilizuoti
jonas2019-11-06
Kokia nesamone vyksta su kelio zenklu statymu.Tai vienus zenklus pastato tai vel tuos pacius išima,kiek be reikalo savivaldybe pinigu išvaisto veltui.
traffix.lt