19 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Lapkričio 5d.
4

Kalėdų eglutė Rotušės aikštėje sužibs po mėnesio

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Nors už lango dar ruduo, tačiau jau netrukus Alytaus miestas gyvens didžiųjų metų švenčių laukimu – lapkričio mėnesio paskutinėmis dienomis Rotušės aikštėje bus pradėta puošti Alytaus miesto eglutė.

Ko gero ne vienam smalsu, kaip bus papuošta šių metų žaliaskarė?

Šiemet Rotušės aikštėje bus pastatyta 14 m aukščio gyvomis eglės šakomis dekoruota žaliaskarė. Kalėdinę eglutę ir erdvę aplink ją puoš UAB „Lumidėja“.

Žaliaskarė šiemet bus papuošta įvairaus dydžio auksinės ir raudonos spalvos žaisliukais. Eglutės viršūnėje sužibs įspūdinga, klasikinės formos Betliejaus žvaigžde, o ant žaliaskarės – 8 tūkst. 100 LED lempučių.

Aplink kalėdinę eglutę bus išdėstytos didelės žaisliukų formos dekoracijos – jos sudarys įspūdį, tarsi žaislai nukrito nuo Kalėdų eglutės ir liko gulėti ant grindinio.

Vienas iš šių žaisliukų bus toks didelis, kad į jį bus galima užeiti ir pasijusti lyg tikroje Kalėdų pasakoje. Šio žaisliuko viduje alytiškiai ir miesto svečiai galės ne tik nusifotografuoti šventinių žiburių apsuptyje, bet ir parašyti laišką Kalėdų seneliui ir įmesti jį į čia įrengtą  kalėdinio pašto dėžutę.  

Šventiniai Kalėdų eglutės žiburiai bus įžiebti gruodžio 6 d., penktadienį, 17 val., jais alytiškiai ir miesto svečiai galės džiaugtis iki 2020 m. sausio 7 d.

Žaliaskarė ir jos papuošimas Alytaus miesto savivaldybei kainuos 19 tūkst. 747,2 Eur.

ATNAUJINTA

Dar 15 tūkst. 125 eurus miestui kainuos Kalėdų laikotarpio šventės. Už minėtą sumą jas pasirengusi organizuoti Kaune registruota, Nedo Šinkūno vadovaujama bendrovė „Interbanga“ (radijas „Extra FM“), kurie eglutės įžiebimo šventę Rotušės aikštėje Alytuje sutiko įgyvendinti už 4 tūkst. 840 Eur. 

Kalėdų personažo ir jo palydos susitikimams su vaikais prie pagrindinės Dzūkijos sostinės eglės skirta 1 tūkst. 815, Naujųjų metų sutikimui (fejerverkams) – 4 tūkst. 840, o atsisveikinimo su eglute (Trijų karalių) šventei – 3 tūkst. 630 Eur.


Komentarai

4
Komentuoti
Dykas2019-11-07
Įdėmiai pasižiūrėkit šią nuorodą: https://rekvizitai.vz.lt/imone/lumideja/ Ten yra ir atlikti darbai. Ir kiek darbuotojų joje dirba. Nebūtinai tai blogai...
Skaistė2019-11-06
????????
Daiva2019-11-06
Na tikėkime, kad šiemet Alytus nebus kritikuojamas kaip pernai. Gražios šventės nusipelnė alytiškiai, po visų nelaimių.
ALGIS2019-11-06
GAL SI KARTA NEAPSIPAZORINS AUTORE
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose