5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Alytaus rajonasVerslasAktualijosTechnologijos
2019 Lapkričio 5d.
7

Laiškininką nemokamai išsikviesti į namus jau galima ir Alytaus rajone

titleNuotraukų galerija

Lapkričio 5 dieną Alytaus ir dar 4-iuose rajonuose, kaimiškose teritorijose, daugiau nei pusšimtis mobiliųjų Lietuvos laiškininkų tarnybiniais automobiliais išvyko į savo aptarnaujamas apylinkes, kur pradėjo teikti pašto paslaugas kliento namuose.

Mobilų laiškininką gyventojai nuo šiol galės nemokamai išsikviesti į namus norėdami išsiųsti laišką ar siuntą bei pageidaudami, kad registruotoji pašto siunta į namus būtų pristatyta pakartotinai.

Tikimasi, kad  nepatogumų gyventojai nepajus – prenumerata, socialinės išmokos ir registruotos siuntos į namus bus pristatomos įprasta tvarka, mat 70 proc. visų pašto paslaugų ir prieš šį projektą buvo vykdoma per laiškininkus kliento namuose.

Nuo šių metų spalio 1 d. mobilūs laiškininkai paslaugas pradėjo teikti Varėnos ir dar 4-iuose rajonuose ir jau veikia beveik 20-yje Lietuvos rajonų.
Įgyvendinus mobilaus laiškininko projektą, pirmus metus vyks pereinamasis laikotarpis, kad kaimiškų vietovių gyventojai priprastų prie pokyčių: įprastas paštas jų miestelyje dirbs trumpiau, jo patalpose arba šalia tam tikromis, pašte kabančiuose informaciniuose plakatuose nurodytomis, valandomis lauks mobilus laiškininkas, kuris suteiks visas pašto paslaugas.

Po pereinamojo laikotarpio centrinis paštas ir didesnių miestelių paštai veiks įprastu ritmu, iš kurių kasryt pas gyventojus išvyks mobilūs laiškininkai. Iki 2020 m. pavasario mobilūs laiškininkai veiks visose kaimiškose Lietuvos vietovėse.

Norint išsikviesti mobilų laiškininką, reikia skambinti bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba rašyti el. paštu [email protected] ir operatorius užregistruos iškvietimą.

Fotogalerija


Komentarai

7
Komentuoti
MaryDioff2019-12-18
permethrin cream for sale
MaryDioff2019-12-03
where to buy elimite cream over the counter
LisaDioff2019-12-01
elimite cream price in india
MarkDioff2019-11-30
generic elimite cream
???2019-11-10
Prinuomavo masinu,praplove pinigus ir giriasi savo paslaugom, o kurie vaziuoja nuosavom masinom numeta 40 euru ir varyk visa menesi bet sito tai nepasigiria
Rosita2019-11-07
Numeris, kuriuo galima iškviesti laiškininką yra bendras, taip kad, jei norit paklausyt muzikos galit skambint
????2019-11-05
didesnės nesamonės negalėjo sugalvot ...debilai
traffix.lt