1 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Verslas
2019 Lapkričio 4d.
2

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialui pradėjo vadovauti D. Laumytė

titleDeimantė Laumytė

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (VPPAR) informuoja, kad Alytaus filialui nuo šiandien vadovauja Deimantė Laumytė, pakeitusi dvejus metus šias pareigas ėjusią Liną Sosunovičienę.

„Norime kokybiškai atnaujinti Alytaus filialo veiklą, kuri pastaruoju metu Rūmų administracijos visiškai netenkino. Siekiame, kad Alytaus mieste ir rajone, Varėnoje, Lazdijuose, Druskininkuose atstovavimas verslui pasiektų visiškai kitą lygį. Todėl pasirinkome žmogų, kuris turi tarptautinės ekspertinės ir vadovavimo patirties, gerą išsilavinimą, puikių organizacinių bei kitų savybių“, – sako VPPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Naujoji VPPAR Alytaus filialo direktorė D. Laumytė įgijo verslo psichologijos magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete, šiuo metu ISM vadybos ir ekonomikos universitete tęsia vadovų magistrantūros studijų strateginio valdymo programą, lapkričio pabaigoje pradės nuotolines studijas Harvardo (JAV) verslo mokykloje – tvarios verslo strategijos studijų programą. Be to, D. Laumytė turi neįkainojamos patirties Lietuvos ir tarptautinėse kompanijose bei projektuose.

„Kadangi šio filialo vadovui iškelti didžiuliai tikslai, itin atidžiai rinkomės kandidatą ir kreipėmės profesionalios pagalbos į rūmų narius – personalo paieškos kompaniją „Atranka 360“ ir jos direktorę Gintę Žilinskienę. Tikiu, kad rūmų filialas, vadovaujamas naujos direktorės, sėkmingai augs ir profesionaliai atstovaus šio regiono verslui, ras sklandžią kalbą su vietos, centrine valdžia ir užsienio partneriais“, – viliasi VPPAR vadovas.


Komentarai

2
Komentuoti
Žinoma persona2020-01-06
Šita pabaisa laksto per įmones kaip spurgas ant keptuvės, pusė jos patirties yra tik jos prisikurtos fantazijos. Melage, intrigante, kenkėja, baisus žmogus, dar ir su gyvūnų prieglauda **** varkes su savo broliu Giedrių plaukdami pinigus
Smalsus2019-11-08
Paskaičiau - kur tik ji ir kuo ji tik nedirbus...
traffix.lt