2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūra
2019 Lapkričio 4d.
9

Tūkstantinė minia Alytuje dėkojo gaisro gesintojams (RENGINIO VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerija

Sekmadienio vakarą Alytuje vyko padėkos koncertas gesinusiems gaisrą Alytuje „Mes dzūkai – ne paspirtukai“. Rotušės aikštėje susirinko gausi minia, kuriai koncertavo Alytaus ir Lietuvos atlikėjai.

Atlikėjai Anturri (Rimvydas Matukynas), Vidas Bareikis, Andra Kavaliauskaitė, Justinas Lapatinskas, Viačeslavas Mackevičius („Slavka channel"), Anatolijus Oleinik, Asta Pilypaitė, Aistė Pilvelytė, Jurga Šeduikytė, Rima Vaickelionytė, „Aušrinės“ šokių studija ir grupės „Andy Abro band", „Biplan", „Omerta", „Svaras 409", „Velvet" – visi jie koncertavo be jokio honoraro.

Į publiką kreipėsi Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, ypatingai gausių ovacijų sulaukė jausminga Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio kalba. Ugniagesių vardu kalbėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Algirdas Bautronis, kuriam renginio organizatoriai užkabino ąžuolo vainiką. 

PASAULIO ALYTIŠKIŲ PADĖKA:

Koncerto pabaigoje nuskambėjo Alytaus miesto himnas, o iš Dzūkijos sostinės kilę atlikėjai, diskžokėjus JuoKaz (Juozas Kazakevičius) ir vokalistė Greta Vitaitė-Aliukonienė, atliko savo sukurtą dainą „Mes dzūkai – ne paspirtukai“.

Šventės vedėjas ir vienas sumanytojų Petras Lisauskas, baigdamas renginį, į erdvę paleido dar vieną, plojimų iškart sulaukusią sparnuotą frazę: „Nebūk Cicėnas – būk Cesiulis!". Pastarąjam gaisro metu savo rašytą laišką renginyje viešai perskaičiusi alytiškė Miglė Dainauskaitė taip pat buvo apdovanota gausiais aplodismentais.

Renginio transliacijos videoįrašas:

Fotogalerija

  • Alytaus ugniagesiai- gelbėtojai
  • Koncerto akimirka/ N. Cesiulio nuotrauka

Naujausios žinios

Komentarai

9
Komentuoti
ALGIS2019-11-06
ir atsirado kailis kuris bande dainuot kazkokia kita kalba dzukams GEDA
Vilma2019-11-04
Dėkojam!!!
Dzūkas2019-11-04
Pagarba atlikėjams kurie pagerbė ugniagesius ir visus prisidėjusius prie gaisro gesinimo ir visus nukentėjusius.Gaila,kad atsirado grupių kurios buvo suplanavusios koncertus,bet pabijojo būtent tokiu metu palaikyti alytiškių.Siūlyčiau daugiau tokioms grupėms Alytuje koncertų neplanuoti.Asmeniškai aš į tų grupių koncertus daugiau neisiu.Jie bailiai-kas būtų jei jų vietovėje būtų kažkas panašaus?Ar jiems patiktų jei jie nesulauktų nors kažkokio palaikymo-kad ir moralinio?Gėda tiek Pikaso tiek Džordanai.Sorry.
gyventojas2019-11-04
ten jau antradieni diena deganciom padangom smirdejo bet cicenui tai buvo dzin
Laimis2019-11-04
Didelis ačiū ir apsaugininkams, kurie naktį atsitiktinai pamatė gaisrą, nes pasekmės būtu dar baisesnės...
alytiskis2019-11-04
Kazin ar sudalyvavo alytiskiu deleguoti vidaus reikalu viceministrai Mulma bei Tamulevicius,ar jie gali parodyti akis Alytuje
Albertas2019-11-04
Sparnuotų frazių buvo ir daugiau- Alytaus miesto rajono meras...
Dzuks2019-11-04
Tai buvo dzūkų vienybės diena
Ačiū2019-11-03
Smagu, kad alytiškiai vieningi
traffix.lt