19 c Alytus
Antradienis, Rugpjūčio 4d.
Videoreportažai112Eismas
2019 Lapkričio 1d.
4

Alytaus mieste prasidėjusios „Audi" gaudynės finišavo rajono akligatvyje (ATNAUJINTA. PAPILDYTA. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Penktadienį rytą Alytaus policija didelėmis pajėgomis vaikėsi miesto gatvėmis dideliu greičiu lakstantį „Audi”. 

Pasak pareigūnų, Vidzgirio mikrorajonu automobilis lėkė apie 150 km/h greičiu.

Statybininkų gatvėje policija blokavo kelią, tačiau bėgliui pavyko pasprukti išvažiavimo iš miesto link.

Kuo baigsis beprotiškos gaudynės?.

ATNAUJINTA

 Vienas automobiliu važiavęs bėglys – sulaikytas, kitas – ieškomas, įvykio vietoje dirba ir kinologai.

Pasirodo, kad „Audi Allroad” nuo policijos tiek miesto gatvėmis, tiek rajone skuodė dėl to, kad kad automobilis buvo „prifarširuotas” kontrabandinių cigarečių.

PAPILDYTA

Gaudynės, prasidėję Alytaus mieste, tęsėsi rajono keliais, kol vairuotojas įsuko į aklavietę. Jaunas vyras dar mėgino sprukti, bet buvo sulaikytas policijos.

Paaiškėjo, kad transporto priemonėje buvo kelios dešimtys dėžių Baltarusijos Respublikos banderolėmis pažymėtų cigarečių.

Alytuje, Statybininkų g., vienas policijos ekipažas blokavo važiuojamąją dalį, tačiau vairuotojas, išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą, nurūko toliau.

Gaudynės persikėlė į Alytaus rajoną Simno kryptimi. Keturiais ratais varoma „Audi" įsuko į Kaniūkų kaimo žvyrkelį ir nuvažiavusi maždaug keturis kilometrus sustojo, mat tai buvo kelio pabaiga.

Kaip informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, mažiausiai vienas asmuo iššoko iš automobilio ir ketino slėptis miške, tačiau buvo sulaikytas, įtariama, kad jaunas vyras galėjo būti ne vienas, todėl buvo iškviestas policijos kinologas ir tyrėjai, tačiau kitų asmenų kol kas sulaikyti nepavyko.

Įkliuvęs įtariamasis, 1996 metais gimęs  vyra, pasijuto blogai, tačiau medikų pagalbos atsisakė. Anot policijos atstovės, automobilyje buvo rasta 30 dėžių Baltarusijos Respublikos banderolėmis pažymėtų cigarečių. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Dėl disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

OFICIALI POLICIJOS INFORMACIJA

Lapkričio 1 d. apie 8 val. Alytuje, Santaikos g., policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Audi A6 Allroad“. Persekiojimo metu automobilis rastas Alytaus r., Kaniūkų k., vairuotojas buvo pasišalinęs. Automobilio viduje rasta 30 paketų, kuriuose buvo akcizais apmokestinamos prekės. Bendrai rasta 12 tūkst. cigarečių pakelių, kurių vertė 41 tūkst. 400 eurų. Šalia įvykio vietos sulaikytas įtariamasis (g. 1996 m.), kuris uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199-2 str. 2 d.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Dalei2019-11-10
Tik iškrypėliai vairuotojus vadina vairais nes jų nelaiko žmonėmis
ALGIS2019-11-02
brangs nafta dujos ir cigarai
dalia2019-11-01
butu normalus vairas kitoks but finisas...
nu va 2019-11-01
prisiskraidė gaidžiai.........
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė