23 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 4d.
AlytusVerslas
2019 Spalio 31d.
6

Į Pramonės parką ateina silkių produktų gamintojai

titleČia turėtų išdygti silkių filė ir kitų žusies produktų gamyklaAlytausgidas.lt nuotr.

Lankų g. 12 sklypas, eantis Pramonės parke, neturėtų likti apleistas. Iš jo pasitraukus bendrovei „Laukgusta“, čia atsikelti norą pareiškė „Dvaro žuvys“.

Prieš 25 metus Šakių rajone registruota, Mindaugo Simučio vadovaujama bendrovė minėtame sklype planuoja užsiimti žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimu ir konservavimu ir pan. verslu.

Apie 50 tūkst. Eur kainuojantį, 0,9400 ha sklypą naujieji investuotojai išsinuomojo 99 metams.

Statybos turės įvykti per dvejus metus. „Dvaro žuvys“ ne vėliau kaip per metus nuo sutarties sudarymo dienos kompetentingoms institucijoms privalės pateikti reikiamus prašymus ir kitus dokumentus statybos leidimui gauti.

„Dėkui už geras žinias“, - išgirdęs apie teigiamą, vienbalsį Alytaus miesto politikų sprendimą pritarti investicijų sutarčiai ir skirti sklypą Pramonės parke, mūsų portalui sakė „Dvaro žuvų“ vadovas M. Simutis. Pasak jo, gamykla Dzūkijos sostinėje jiems bus reikalinga eksportui į užsienį, ypatingai – Lenkiją vystymui. Naujoje gamykloje, iškilsiančioje Lankų g. 12 daugiausia eksportui bus ruošiami silkių filė produktai.


Komentarai

6
Komentuoti
Nu va2019-11-01
Pirmiausia padangom Alytų užvertė,dabar dar ir silkėm užvers.Nu.....bent silkės taip greitai neužsidegs,nebent prašvinks:D bus ką alytiškiams vėl uostyti.
Rtuodhjk2019-11-01
Kada nustosit bliauti
UUU2019-10-31
gerai silkės - jos nedega
Silkės gerai, ypač su svoguneliu2019-10-31
Alytus dar ir nuodingas atliekas konservuos, juk po gaisro tyla..... Nei viena sliapa nenuleke
Nu taip2019-10-31
smirdes Alytus ir silkem...sekmes!
Pilietis2019-10-31
Tai ko nerašo kokia bus planuojama apyvarta,kiek žmonių bus įdarbinta,aišku 8 ar 12,juk Alytuje tik smulkios žuvelės veisiasi
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena