17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus
2019 Spalio 30d.
0

Kriminalinės policijos diena dėl susiklosčiusios ekstremalios padėties Alytuje paminėta vėliau

titleNuotraukų galerija

Dėl susiklosčiusios neeilinės situacijos Alytuje, policijos pareigūnai Kriminalinės policijos dieną, kuri minima spalio 27 d., perkėlė ir simboliškai kolegų bei svečių apsuptyje paminėjo trimis dienomis vėliau.

Susirinkimo metu padėkos ir sveikinimo žodžius Kriminalinės policijos pareigūnams tarė vadovybė, Alytaus miesto meras ir Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras, VSAT Varėnos rinktinės vadas ir Alytaus pataisos namų atstovai.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius susirinkimą pradėjo Justino Marcinkevičiaus žodžiais: „Jei iš viso yra pašaukimas, tai kilniausias pašaukimas yra darbas. Kalbant apie Jūsų darbus, norisi pasakyti, kad dažnai jūs tyliai ir atkakliai ieškote tų, kurie peržengia įstatymo ribas. Būtent nuo Kriminalinėje policijoje dirbančių pareigūnų profesinių įgūdžių, asmeninių įžvalgų ir atlikto darbo kokybės priklauso visuomenės saugumas.“

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis sveikindamas pareigūnus pabrėžė bendradarbiavimo ir vieningo darbo svarbą. Juk policijos pareigūnai yra arčiausia visuomenės ir jų esminis darbas – visuomenės saugumas. Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja D. Kitavičienė taikliai palinkėjo, kad pareigūnai, ugniagesiai ir medikai būtų gerbiami kasdien, o ne vien minint profesines šventes.

Prokuratūros, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir pataisos namų atstovai linkėjo ištvermės vykdant pareigą ir dėkojo už bendrą darbą, kuriuo pasiekiami sėkmingi rezultatai.

Šio minėjimo metu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką ir Kriminalinės policijos dienos proga pareigūnai buvo apdovanoti policijos pasižymėjimo ženklais, kitiems įteiktos padėkos ir suteikta papildomų mokamų atostogų.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė