18 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
AlytusAktualijosSveikata
2019 Spalio 30d.
2

Į Pramonės g. 9 palatas grįžta senoliai (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Ekstremalių situacijų komisija, posėdžiavusi Alytuje, į Pramonės g. 9 prašo grąžinti oro taršos tyrimų stotelę.

Komisija siekia įvertinti, ar į Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrą (MRSC), kuris iki gaisro veikė buvusiame šilumos tinklų profilaktoriume, galima grąžinti jo gyventojus (pacientus).

Kada į Alytaus MRSC palatas iš laikinų prieglaudų mieste bus grąžinti evakuoti žmonės, paaiškės po to, kai Aplinkos apsaugos agentūra į Pramonės g. 9 grąžins oro taršos tyrimų stotelę ir ja ištirs oro kokybę šalia minėto centro.

MRSC iki gaisro gyveno, gydėsi apie 100 vyresnio amžiaus žmonių. Laikinai jie graudžiasi miesto savivaldybei priklausiančių įstaigų, taip pat Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės patalpose.

ATNAUJINTA

Spalio 31 d. nauti Nacionalinės sveikatos priežiūros laboratorijos tyrimai, kuriuose Alytaus MRSC patalpų oro užterštumas neviršija nustatytų normų, todėl centro gyventojai jau bus parvežami į centros patalpas Pramonės g. 9.


Komentarai

2
Komentuoti
o rezultatai tyrimų ar jau yra ?2019-10-31
Ir iš vis, reabilitacijos centras pramonės rajone, tai yra tiesiog pasityčiojimas iš žmonių .
???2019-10-30
Tai kad nelauks tų tyrimų rezultatų, jau rytoj vyks grąžinimas... Komisijai buvo svarbiausia evakuoti ir užsidėti riebų pliusą, o dabar jiems visiškas dzin tie žmonės. Kai aistros aprims, tada ir pamatysim kas ir kiek buvo nuoširdūs.
traffix.lt