18 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2019 Spalio 29d.
5

Meras N. Cesiulis: „Ryte švietė plaučius..."

titleNuotrauka iš N.Cesiulio FB paskyros

Daugelis alytiškių šiomis dienomis aptaria ne tik baisaus gaisro padarinius, bet ir ... Alytaus miesto mero sveikatą. Kokia ji? Apie savo sveikatą, susitikimus  Vilniuje ir suaukotus pinigus - tradiciškai meras komentuoja savo paskyroje.

„Ryte švietė plaučius. Ir tik dabar atsirado laisvesnė minutė paklausti, ką ten pamatė. Plaučių piešinys paryškėjęs, tankesnis nei turi būti. Ką tai reiškia, dar nelabai supratau. Rytoj laukia daugiau tyrimų, o tada matysim.

Aišku, klausit, ar prezidentas šiandien labai barė. Ar barė premjeras, ministrai. Tai niekas nieko nebarė. Visi pripažino, kad buvo labai daug klaidų. Tik negirdėjau nė vieno, kuris pasakytų atsiprašau, čia mes nepadarėm, čia mes suklydom, nesusikalbėjom.

Visi sutiko, kad Alytus dirbo daugiau nei priklausė. Sutiko ir su tuo, kad visos pajėgos Lietuvoje buvo, rezervai buvo, netgi švarinimo būriai buvo, kurie galėjo viską valyti, plauti. Tik to mechanizmo kažkas tiesiog neužkūrė.

Pamoka aiški, o namų darbų visiems sočiai. Reikia juos padaryti ne studentiškai - ne paskutinę naktį.

Žinau, kad visiems rūpi, ar gaisras atsinaujino. Taip, padangos iš tikrųjų vėl pradėjo smilkti.

Atvažiavo sunkioji technika ir viską perkasė, ugniagesiai liejo ir liejo, ir liejo vandenį. Ir dabar - nė dūmelio. Tačiau žmonės ten visą laiką budi ir budės, kol tas šiukšlynas nebus išvežtas. Man kai kas pakuždėjo, kad didžioji „Darom" akcija prasidės rytoj. Tikiuosi, kad taip ir bus.

185 tūkst. 366 Eur !!!

Tiek pinigų šią akimirką yra savivaldybės sąskaitoje. Darbuotojos sakė, kad žmonės aukoja paskirtyje nurodydami „Nerka, laikykis", „Mero sveikatai taisyti" ir pan. Šypsaus iki ausų. Jūs labai geri. Bet algą aš ir taip gaunu. Todėl visos aukos bus skirtos - ugniagesiams, darbininkams per kelias dienas tapusiais spec. traktoristais, spec. ekskavatorininkais ir taip toliau. Lažinuosi, kad 200 tūkst. eurų vyrams surinkta bus. Juk bus?"


Komentarai

5
Komentuoti
Lina2019-10-30

Meras rodo gerą pavyzdį, kad reikia tikrintis sveikatą. Geriau anksčiau nei vėliau. Visiems reikia susirūpinti.
vyte2019-10-30
susidaro ispudis kad tik vienas meras gesino ir tapo protingesniu nei BAUTRONIS ir tik vienas nukentejo kaip tarybiniais laikais tapo didvyriu , visi gaisrininkai pamirsti cia tas pats kai kaimo bobutei vadovauti kare
Rinkėjas2019-10-30
Gerb.mere per anksti tikrinies sveikatą,pasitikrink po 6 mėn.ar metų,tada pamatysi.Žinoma labai tavie gerbiu ir tariu ačiū,ačiū,ačiū.
Aš už tokį merą2019-10-29
Džiaugiuosi kad balsavau už tave ir toliau balsuosiu.
Alytus2019-10-29
Saunuolis Meras...tik reikejo dzukiskai priverst atsiprasyt bl.......
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose