18 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2019 Spalio 29d.
0

Apdovanoti gražiausiai besitvarkantys alytiškiai ir aplinką puošiančios įstaigos (SĄRAŠAS)

titleAMS nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė tradiciškai organizavo aplinkos tvarkymo konkursą, kurio metu išrinkti ir apdovanoti gražiausiai aplinkas prižiūrintys gyventojai.

Buvo aplankytos skirtingos Alytaus miesto įmonės ir įstaigos, individualūs namai, daugiabučių namų bendrijos ir stebėta, kaip yra tvarkoma aplinka, prižiūrimos vietos, matomos kiekvienam miesto gyventojui ir svečiui.

„... Ačiū jums, kad tai darote! Manau, šią tradiciją tęsite ir toliau, nes greičiausiai tai nėra vien tikslas dalyvauti konkurse, o ir gyvenimo būdas – formuoti gražius dalykus. Tikiu, kad puoselėdami savo aplinką darote įtaką kitiems žmonėms ir dėl šios priežasties mūsų miestas nušvis tikrai kitomis spalvomis“, – apdovanojimų metu kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris.

Įmonių, įstaigų kategorija:

Pirmoji vieta atiteko Alytaus kraštotyros muziejui, Savanorių g. 6 (direktorė Audronė Jakunskienė), antroji vieta – Alytaus pataisos namams, Ulonų g. 8A (direktorius Genadijus Lepiochinas), o trečioji vieta – Jurgiškių odontologijos klinikai, Jurgiškių g. 1 (direktorius Mindaugas Jeruševičius).

Švietimo įstaigų kategorija:

Šiais metais labiausiai sekėsi Alytuje pirmosios gimnazijos šimtmečio tradicijas tęsiančiai Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai, Birutės g. 2, (direktorius Virginijus Skroblas), antroji vieta atiteko Alytaus jaunimo centrui, Tvirtovės g. 3 (direktorė Jūratė Treigienė), o trečioji vieta – gimnazijos Alytuje šimtmetį taip pat mininčiai Dzūkijos pagrindinei mokyklai, Tvirtovės g. 7 (direktorė Vilija Sušinskienė).

Prekybos centrų kategorija:

Pirmąją vietą užėmė UAB „Virtuvės asai“ picerija ir kaljaninė „Pizza de cappo“, Pulko g. 14 (direktorius Elvinas Černiauskas), antrąją vietą – MB „Oi gardu“ kavinė „Centro terasa“, Rotušės a. 16-19 (direktorė Gabrielė Bervingienė), trečiąją vietą – UAB „Tavernela“ kavinė-baras „Salsa rosa“, Kepyklos g. 17 (direktorė Inesa Vaičiulienė).

Daugiabučių namų savininkų bendrijų kategorija:

Pirmoji vieta atiteko DNSB Jurgiškių g. 11, 13 (pirmininkė Gražina Žukauskaitė), antroji vieta – DNSB Jurgiškių g. 33 (pirmininkė Danguolė Radionovienė), trečioji vieta – DNSB Tvirtovės g. 13 (pirmininkas Darius Vaikšnoras).

Individualių gyvenamųjų namų kategorija:

Gražiausios sodybos titulą pelnė Linos ir Virginijaus Lukošiūnų sodyba, Gedimino g. 17, antroji vieta skirta Virginijos ir Juozo Kavaliauskų sodybai, Nedzingės g. 2, trečioji vieta – Jurgitos ir Almanto Karengų sodyba, Voveraičių g. 15.

Naujakurių sodybų kategorija:

pirmosios vietos apdovanojimas atiteko Vilmos ir Roberto Petraškų sodybai, Kadugių g. 30, antrosios vietos – Ramunės ir Valiaus Micevičių, Nedzingės g. 17 ir trečiosios  vietos – Linos ir Valerijaus Gridčinų, Stoties g. 105 sodyboms.

Originaliausios sodybos:

Pirmoji vieta skirta Jolitos Rutkauskienės ir Dainiaus Fedaravičiaus, Aušrinės g. 8, antroji vieta – Kristinos ir Giedriaus Zinių, Žemaitės g. 12, trečioji vieta – Rasos ir Valdo Matulevičių, Vytauto g. 19 sodyboms.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti UAB „Lankava“ dovanų čekiais, gėlėmis ir „Alytus-Myliu“ ženkliukais.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose